peeling tvare

sofija

Ahoj Agajka pouzivam to ztyzden a tie flaky su naozaj svtelejsie ale od dokonalosti mam daleko ...ja chcem mat hlavne jednotnu farbu pleti ...potom sa na vyrazky mozem kaslat a pojdem aj bez make upu von

agajka

sofi??? to vazne?:O
a dostat to v lekarni? ci kde si si to objednala? a to fakt flaky miznu a aj akne?(ja by som hlavne tie flaky..) ako dlho to uz pouzivas?ja ti zaaavidim.:/

sofija

tusim je to tam napisane na tej stranke niekde ak nie na slovenskej tak anglicke ale hlavne ze to zabera flaky pomaly miznu a aj na akne to pomaha :) juuuuuj som happy

vonkajsiavyziva

agajka: určite do toho netreba rýpať, lebo si tam môžeš naniesť infekciu, a je to možné mať akné a aj suchú pleť, na to si zaobstaraj čistiacu masku a pleťovú kozmetiku. ale určite si do toho však nerýp.
ešte odkaz pre sofi: ako vieš, že je to prírodná kozmetika, lebo ja sa o tom neviem nič dočítať.

agajka

sofi,tak potom ale napis,ci to zabera:)
..to je strasne niekto nemusi robit nic a ma krasnu plet..a ja si ju umyvam a snazim starat sa a nic z toho?mala som zacat skor,nie az teraz.
vonkajsia vyziva..a je mozne ze mozem mat suchu plet ,ale zaroven s akne?lebo tak sa mi zda.moze byt aj taka kombinacia?(a inak,je dobre ked si do toho clovek rype..ked mne to neda,aj ked viem ze to bude horsie,alebo to nechat tak)

vonkajsiavyziva

Ahoj sofija, mohla by som sa opýtať na značku? zaujíma ma to, lebo si napísala, že prírodný. Prosím, aspoň budem vedieť okrem môjho a ešte jedného povedať, že je prírodný. Ďakujem

sofija

nemas za co moja :) potom daj vediet ako pomohlo :) ja som si teraz objednala taky prirodny krem na akne a na flaky po akne kamoske to pomohlo a mala uplne bielu plet a ziadne flaky nemala aj ked stal 700 ale dufam ze pomoze