Hrozne ma boli dusa..Prosiim napiste..

Príspevok v téme: Hrozne ma boli dusa..Prosiim napiste..
snehovavlocka

Hrozne to boli..Poradte mi..Zajtra som mala ist silvestrovat k chalanovi,ale dnes prisiel domov z hokeja,bol aj s kamosmi a "chyteny".Volali sme spolu a nala da sa mu striedala ako na beziacom pase a z nicoho nic zacal byt podrazdeny a protivny ku mne.Vedela som ze s takou naladou mi to o chvilu polozi a nic som mu nerobila,tak som mu povedala ze ak mi to bezdovodne zlozi,ze zajtra nepridem. A on zlozil. A Vypol si telefon. Je mi to hrozne luto..tesila som sa a aj mi ublizuje to jeho spravanie..A neviem co mam robit,ci tam mam zajtra ist ci nie. Lebo on sa mi asi neozve. Napisala som mu sprave,ze som mu nic neurobila,tak preco sa tak sprava a ze ked sa uvedomi nech sa mi ozve a ze som z toho smutna..Poradte mi ako sa mam zachovat.Ist ci neist,volat mu prva zajtra ci nevolat..Prosiiim..

danulik

mila snehovavlocka.z tvojich par riadkou vycitit a vydiet ze si nestastna a smutna.mna vcera opustil priatel po skoro dvoch rokoch.ja byt tebou,ukoncila by som vas strach.ty ho mozes lubit kolko chces,pokial on si ta nevie vazit a nie je mu zrejme jasne,co v tebe ma za poklad,tak sa budes trapit cely zivot.chces naozaj cely zivot byt len tou,ktora bude prikyvovat a cely cas ta zla.
my sme sa s priatelom nikdy nehadali,nemali sme sa preco a aj tak sme zistili ze napriek nasej velkej laske ktoru sme ku sebe citili a este aj citime bude lepsie,ked na seba zabudneme.ja som v zahranici,takze mam vztah na dialku,ktory mi ubral strasne vela sil a robil nas oboch velmi nestastnymi.kazdy den som sa pytala,ci mi to stoji za to,ci mi on stoji za to,clovek v zivote nikde nema istotu a ani v nikom,musime brat zivot tak ako ide,bud silna a nerob opat prva krok.preco?ak je normalny a ma ta uprimne rad,mal by sa nad sebou zamysliet a priznat si,kolko chyb vo vasom vztahu sposobil on.prajem ti vela stastia.

lenka22

je zaujimave ako sa ludia menie pod vplyvom alkoholu... moj drahy je ako male steniatko, pritulny, milucky, vyznava mi lasku, "vyhraza" sa manzelstvom a pod. A niekto dokaze byt arogantny a ponizuje inych a hlavne svoju priatelku. To by som asi nezniesla... A k tomu telefonovaniu - ked drahy vola s niekym koho poznam tak rovno zakricim do phonu ahooooj a uz nic nezmoze, telefonu sa mu nechytam, sukromi byt musi. Jeden druhemu sa v telefonoch ani v pc nehrabeme...

snehovavlocka

giv..len tak ma napadlo ze aj vcera sme sa pohadali kvoli blbosti,no relativnej blbosti.Boli sme spolu a volal mu kamarat a ja som zo zartu povedala ze pozdravuj,a on mi na to povedal "ticho bud" a ked sa ho kamos pytal,ze co?,tak mu povedal,ze "co mi tu ma co rozpravat do telefonovania".Velmi som sa nastvala,ze co ma uraza,ze ako sa to ku mne sprava,som mu povedala a vysledkom bolo ze sa nastval,ze on si bude hovorit co bude chciet,aby som sa s tym vyrovnala.Som mu povedala ze to urcite nie a sme sa pohadali a ked som mu v hneve povedala (na to ze nie som normalna a robim sceny kvoli normalnym veciam a ze mi vsetko vadi),ze ak mu tak velmi vadi vztah so mnou,tak nech mi to povie a mozme ist kazdy svojou vlastnou cestou,tak na tom nepovedal nic a videla som na nom ze on by sa nerozisiel.Napokon sa to zase vsetko zahrala do outu. Velmi ma stve jeho spravanie.Mozno som ho teraz vykreslila ako velmi zleho chalana,ale nie je taky.Je ku mne dobry,starostlivy,ma ma rad..ale ked nastane nejaky konflikt,sprava sa velmi tvrdo a niekedy aj hrubo a vie velmi spravanim ublizit..

giv

no,25 tak to by uz mohol mat vybudovane nejake poznatky o vztahoch a tiez by mal mat zrelost a vediet,ako sa spravat,ak chce mat vztah a pracovat na nom.to musi kazdy par,nejde to tak,ze sa zalubime a cakame,ze bez nasho pricinenia to pojde idealne dalej. lenze on sa to asi nemal kde naucit,ked tak zili jeho rodicia. je obrovska pravdepodobnost,ze sa bude spravat tak isto,ako jeho otec k mame. nie je to pravidlo,ale je to caste. on sa naucil taky vzorec rodiny a vztahov medzi manzzelmi,tak je to pre neho normalne tak fungovat. bud bude robit pokroky a porozpravate sa o tom,prehodnotite,co mozete kazdy v tom urobit,alebo ??? musis mu povedat,ake pocity mas z toho,ze ta nechava odstrcenu a este sa musis prva snazit o zmier,hoci problem mohol vzniknut kvoli nemu. zajtra by som sa neozvala. ked ti povie,ze si sa mohla prva,povedz,ze sa mohol aj on, a ty si cakala,ze to urobi.ze si mala pocit z posledneho telefonatu,ze ta uz nechce pocut,tak si sa nehlasila.ak sa na vsetko iba urazi,tak pochybujem,ze budete mat stastny zivot.len v tom pripade,ze ty budes tou mucenickou,ktora sa bude pred nim sklanat aby zachranovala vztah a urovnavala kazdu nezhodu. porozmyslaj.

cobra

no a čo ked budeš s rodičmi,to je jedno hlavne že maš s kým byť,ty si podarený truhlik..dobrú noc vam želám..

snehovavlocka

giv,mam 22,on 25 a jeho rodicia sa zrejme spravali k sebe rovnako..jeho mama je velmi taka ticha,utiahnuta zena..a uz spolu neziju..
Tak sa mu teda nemam prva ozyvat?Uz to vidim,ze sa mu neozvem a on mi potom zavola ako na hotove v hodinu H,ze kde som a uzasne sa nastve a povie ze vsak som sa mohla ozvat aj ja a zlozi mi to druhykrat. Co sa tyka toho ozvania-ja ked som nahnevana krici,on mlci a mozno by sa bol schopny aj tyzden neozvat (ci aj viac neviem,neodskusala som).

sasanka

snehovavlocka,ak mas byt pre neho nula...lebo v problemoch sa prejavi charakter,ked je dobre,tak je kazdy mily....tak to bude najlepsie riesenie...rozchod.ja som si to prezila,a to este vo veku po 25 a myslela som si,ze uz nikoho nenajdem.nevies,bolo mi smutno,ale tolko slobodneho dychania som nemala pocas celeho toho vztahu.tak sa mi ulavilo,bez strachu,bez neistoty....:)
a alkohol uz nikdy! ani moj terajsi vobec nepije.len symbolicky,este menej ako si dam ja :))
tak na teba myslim,drz sa. dobru nocku.
a este ked aj muzi nam tu pisu,ze to od neho nebolo pekne a rozmysleli by si to...to uz je daco!

DJ HiDe

ak chodite spolu uz 3 roky a ma aspon stipku zdraveho rozumu, neopustil by ta pre taketo mensie nedorozumenie..momentalne nemam cas citat vsetky tieto clanky, preto obsahovo bohatsi prispevok napisem az zajtra, drzim palec, nech ti to vyjde ;)

snehovavlocka

este ma aj to stve,ze vlastne uplne vsetky kamosky su prec,s chalanmi..to by som potom silvestrovala s rodicmi..ti by sa zase vypytovaliiiiii..lebo vedeli ze som mala ist k nemu a mali by uzasne komentare..