Hrozne ma boli dusa..Prosiim napiste..

Príspevok v téme: Hrozne ma boli dusa..Prosiim napiste..
snehovavlocka

Hrozne to boli..Poradte mi..Zajtra som mala ist silvestrovat k chalanovi,ale dnes prisiel domov z hokeja,bol aj s kamosmi a "chyteny".Volali sme spolu a nala da sa mu striedala ako na beziacom pase a z nicoho nic zacal byt podrazdeny a protivny ku mne.Vedela som ze s takou naladou mi to o chvilu polozi a nic som mu nerobila,tak som mu povedala ze ak mi to bezdovodne zlozi,ze zajtra nepridem. A on zlozil. A Vypol si telefon. Je mi to hrozne luto..tesila som sa a aj mi ublizuje to jeho spravanie..A neviem co mam robit,ci tam mam zajtra ist ci nie. Lebo on sa mi asi neozve. Napisala som mu sprave,ze som mu nic neurobila,tak preco sa tak sprava a ze ked sa uvedomi nech sa mi ozve a ze som z toho smutna..Poradte mi ako sa mam zachovat.Ist ci neist,volat mu prva zajtra ci nevolat..Prosiiim..

cobra

švagor bol tiežTAKY dobrý iba ked mal vypité mlátil segru,ras ma nahanal s nožom,trvalo to dosť pokial sa rozviedli teras je 23 rokov vydata.a vieš tieš to nebolo jednoduche

giv

ked vie,ze by mohol reagovat inak,tak co mu brani,aby to robil?? ak by sa snazil,tak by sa mu v tom urcite zacalo darit.vsak sa vsetci menime,pracujeme na niecom, ak niekoho milujeme,tak sa snezime vyhybat tomu,co ich zranuje.
dost ma to mrzi,ze tak reaguje stale,ze ty si ta,co musi urobit prvy krok,ak chce zachranit vztah. jemu na nom nezalezi? ako dlho by vydrzal cakat,kym znovu neprides?aj tyzden-dva-mesiac? ved by na teba aj zabudol. neviem,kolko mas rokov,vločka,ale myslim si,ze toto je chlapec a vztah,z ktoreho si urcite vezmes do zivota jedno ponaucenie,ze uz nikdy takeho sebaspravodliveho a hrdeho muza nebudes chciet mat,a nikdy nie take riesienie a komunikacia! zasluzis si krajsi a trvalejsi vztah,kde si ta bude partner vazit a bude sa o teba snazit a mat strach o lasku,aby nezomrela,nie byt ako nevyzrete decko,ktore sa musi este vela naucit,kym zacne lubit skutocnou laskou.
mozno je mlady a je to preto.neviem,kolko mate rokov.ale ak by to niekedy koncilo-kiez sa radsej napravi co sa da a pokracuje-tak mu povedz,kde robil chybu a ak nezmeni ten svoj postoj,tak mu kazdy vztah skonci.
vsetko dobre,a vazne,vyskusaj,ci sa posnazi aj on pracovat teraz na vasom vztahu.daj mu konecne prilezitost,nech ukaze,ci mu na tebe zalezi!

cobra

vieš čo,akurat ten silveste je tak trochu problem,ak maš nahradný program,nejake kamosky alebo kamosov tak skus sa rosptýliť...ale POZOR na alkohol aby si to zo žialu neprehnala..nebespečie oravy ch3ch2oh

snehovavlocka

sasanka,mozno je chyba ja v tom ze vie ako velmi ho lubim..je si isty ze ho neopustim..Aj ja som vo vztahu urobila vela chyb..ale podla mna boli len dozvukom na jeho spravanie..Aj on si obcas vypije..:((.. Ale inak je ku mne dobry..ale ked sa pre nieco nastve (co ani nemusi byt objektivne)tak je hrozne taky..chladny..typu,mam te na haku..

snehovavlocka

giv,toto sa stalo uz aj v minulosti, skoro vzdy,vlastne vzdy,co sa tyka toho blbeho spravanie v mobile, a vzdy to dopadlo tak ze som mu volala ja,alebo mu napisala ze ma to mrzi ze sme sa pohadali alebo to nejako zahrala do outu.Este to nebolo tak,ze by som sa mu ja neozvala.Riesit s nim problemy-da sa to,vacsinou povie ze sa o tom nechce bavit,nechajme to tak,ja som uz na to zabudol,ved sa mame radi. Alebo tu vinu hadze na mna. Dokaze sa aj ospravedlnit ale skor iba pri takych drobnych konfliktoch,pri niecom vaznejsom je to take napolovicu,skor povie..no tak viem ze aj ja som mohol reagovat inak..lubim ta..

cobra

taško,radiť,alebo lahko raduť ale ako to dopadne.normalne sa ho spýtaj či mu šibalo,a podla reakcie sa bud udobrite,alebo kašli sa nanho,svet je krasný,troška to prebolí...