Ako pribrat - zvacsit objem svalstva?

Gepe

:-D ja ked som mal 16-17 tiez som si hovoril jak vela jem a vobec nemozem pribrat.. Zacal som cvicit samozrejme ziadne rozdiely, vahy som mozno zdvihal vacsie ale vypadal som rovnako, nebadatelne rozdiely. Ptm som cvicil aj necvicil a tak vselijako. Povedal som si ze idem do toho poriadne, to znamena ze som zacal jedavat raz za radom.. nie ze dam si cipsy alebo cokoladu alebo ja neviem jake blbosti, ale spravim si na ranajky ovsene vlocky, na desiatu som mal neaky chleba ( keby mozem mliecne vyrobky hned by som volil cottage cheese a neviem co vsetko ) obed v skole, obed doma, jedna vecera, druha vecera atd.. samozrejme som si kupil gainer, ktory som vtedy ale vobec nepotreboval lebo zivin som mal az az. Vazil som necelych 78 kg ked som zacal cvicit. Sice su to dva roky, ale tak teraz som mal cez 97kg.. Zacali mi maturity takze som to obmedzil, mesiac som necvicil. Cez leto zacnem zas ale urcite pridam beh/plavanie.. mam slusnu tukovu nadielku na bruchu.. ne ze by mi to trcalo z tricka alebo podobne.. ale vadi mi to.. a urcite to dam dole. Cize v skratke co som chcel povedat. Nehovor ze jes vela ked nejes vela. Jedz poriadne varene jedla a ne volaku napolitanku a povies ze to su ranajky. Ranajky su najdolezitejsie polka ludi urcite ani neranajkuje. Vajcia, tvarohy, mlieko, kuracie prsia bla bla bla.. Ja som intolerantny na mliecne vyrobky a aj tak som pribral lebo sa to da.. nahradil som to v pohode cestovinami alebo hocicim.. A este na zaver, urcite nekupujte drahe doplnky vyzivy.. Protein, max kreatin po sto rokoch cvicenia.. Sustredit sa treba na stravu ktoru prijmas kazdy den.. google.sk najdi si forum, zaregistruj sa a citaj .. odporucit ti mozem biomag.sk a ironfactor.cz.. nech sa dari a nehovorte ze sa neda pribrat ( stitna zlaza a podobne zdravot. problemy berem )..

pajtaska

vobec nemusíš cvičit, laebo len pomaly posilovat nerob aerobne cvičenia aby si neschudol.Kup si PANGAMIN 3x dv e tabletky denne .su to pi vné kvasinky a pomožu ti pr ibrat za mesiac 1 až viac kg

Kika44444

Ahojte, mám 23 rokov, výšku 166 cm, vážim 43 kg a k tomu žiadne prsia. Viete mi poradiť ako pribrať? Som už zúfalá, žiaden chlap sa na mňa ani nepozrie, poradťe ako pribrať hlavne vo vrchnej časti tela.

aninym

VI STE LENOšI BOHA VED KED BUDEM žRAť KAžDE 2 HOD. A CVIčIT MAX.4X DO TYžDNA po 45min. a hlavne hohy najlepši cvik drepy tak to pojde boha

Stano 123455

Tak ako to tu uz bolo povedane pokuial nezmenite stravovacie naviky tak zial ale ani nepriberiete ale ani neschudnete !!!kazdy tu puise ze ma problem pribrat je to len lenivost ktoru bud prekonas a budes na sebe tvrdo makat a stravovat sa spraven alebo zial vysledky neuvidis !!kruta realita ale je to tak ja som bol tiez taky isty stale len keci zue nevim toto a tamto nepriberam ale potom som pochopil ak chces vysledky musis makat a to makat posilka 3 krat do tyzdna a popri tom kardio a potom sa mi dostavili vysledky ale nie hnet bola to doba kde som amkal a stravoval sa ako mam skratka treba chciet a makat a kumu sa leni zostovat info o potravinach a cvicit tak nech s tym ani nezacina pretoze bude akurat s toho deprimovany ze nic na nom nevidno ! tak caf a pevnu volu pri makani :DD

samos8

cawte mam taky prblem vlastne ne ani problem ale ma to trapi mam 188cm a 81kg cem pribrat ale nejako mi to nejde mam 17 rokov aa obvod ruky mam 38cm podla mna dost malo newete jak by som vedel dostat aspom na 40 cm ??? ak hej pls poradte diki moc

pavol

Všetci čo chcú pribrať alebo schudnúť majú jeden problém, nejedia pravidelne, alebo nejedia dosť alebo jedia nesprávne potraviny. Ak chcete naozaj pribrať musíte: raňajkovať! trebárs ovsené vločky alebo musli. Počas dňa jesť každé dve hodiny večer dve hodiny pred spaním zjesť hlavné jedlo dňa(ryža zemiaky cestoviny mäso)
Tiež by bolo vhodné naštudovať si nutričné hodnoty potravín a snažiť aby každé jedlo obsahovalo aspoň 10% bielkovín.

mishita

mám problém s váhou-nemôžem pribrať...mám 18rokov a vážim len 47kg pri výške 166cm. strašne mi to vadi...prosim poradte mi

heko

mam16 a mal som problem ako pribrat.. skusil som to s tym cvicenim jem vela... po tyzdni som pribral dva kg... zda s ami to neuveritelne. a cisto svalova hmota