Už dva roky som skoro stále chorá

Príspevok v téme: Už dva roky som skoro stále chorá
fialocka_7

Dobrý deň,obrátila som sa už na toto fórum s vierou,že mi už možno niekto poradí v mojom probléme. Takže,celý život som nebola skoro vôbec chorá,len tie bežné ochorenia. Otehotnela som: v tehotenstve som prekonala črevnú chrípku,zápaľ pľúc a vyvrtnutie bedrového kĺbu...samozrejme som nemohla brať ani antibiotiká,teda skoro žiadne lieky,len kusok z homeopatik....keď som porodila,všetko bolo ok,mliečko som mala (no po pár týždňoch sa udialo niečo hrozné a ja som ho postupne strácala,ale kojila som aspon polroka) ....asi mesiac po porode to začalo: zapálené,bolestivé hrdlo,až štípalo,hlieny,plný nos.....keďže som kojila,zase som nemohla brať niečo agresívnejšie....no a odvtedy mám každý mesiac takýto problém :( hrdlo bolí,štípe,hlava skoro každý deň bolí,hlieny mám nonstop už dva roky....neviem už čo robiť,po lekároch som chodila,bezvýsledne.....imunitu vraj mám úplne pokašľanú,beriem kadejaké preparáty ale nepomáha nič...........mandle ešte mám...........Ďakujem

Barciii

Ja bola tiež neustále chorá, stále bolesti v krku, dusivý kašeľ...nič mi nepomáhalo, kolegíne v práci mi odporučila liek Wobenzym a ten veľmi skor zabral. Naozaj odporúčam vyskúšať, stojí za to.

SIsulienkA01

Máte určete oslabenú imunitu. Ja som to mala podobne. Zmenila som stravu, otužoala som ale nič nepomáhalo. Známi mi doniesli wobenzym a ten mi neskutočne pomohol. Keďže však sa poslednú dobu nedá k nemu dostať tak som prešla na wobecare enzym a je vidieť že je to rovnaký výrobca lebo kvalita užasná a naozaj pomáha

linguinn7

urcite posilnuj vsetkymi dostupnymi prostriedkami! a wobenzym urcite stoji za vyskusanie - kamoska si ho nevie vynachvalit a to byvala chora aj 4x za zimu

Ananaska

fialocka_7 na fb si najdi skupinu Bylinkova škola matky zeme a pridaj sa k nej, ked ta schvalia napiš tam svoj problem a určite ti poradia, pokial mas zaujem o prirodnu liečbu :)

francisBay

hm...pravdepodobne mas slabu imunitu, preto by som obzvlast davala pozor na zdrave potraviny a pohyb celkovo, + velka davka vitaminov by mala byt samozrejmost... mne velmi pomohol wobenzym, sice drahsia metoda ale u man fungovala fakt super, tak sa oplati investovat do zdravia :)

Lila24

Dobrý deň :) - keď som sem naposledy písala, bolo to naozaj zlé. Teraz je to lepšie, aj keď angíny (a tomu podobné "veci") sa ešte stále objavujú -ale oveľa menej - predtým každé 2 týždne, teraz sú cca 2-mesačné intervaly. Nepomáhalo mi absolútne nič, tak som sa rozhodla zmeniť životný štýl. To znamená: veľa zeleniny, ovocie, ovsené vločky... - skrátka čo najmenej mastného, sladkého a hlavne -obmedzila som množstvo mlieka -pomohlo mi, keď som začala piť sójové ( -ale samozrejme občas si dám rada aj normálne mlieko :P ).. + snažím sa čo najviac udržiavať upratanú izbu, kde spím - aby tam nebol prach, veľa vetrám (aj v zime :( ) a dávam si na okno misku z vodou, aby som nemala suchý vzduch - pomáha to. Keď sa mi problémy začnú objavovať, okamžite si urobím silný cesnakový vývar, donútim sa zjesť aj surový - + sprej do nosa - morská voda (nie na upchatý nos!!), pomáha (trošku) aj Sinupret kvapky -odkaz odstránený- ... najdôležitejšia je prevencia -hneď ako pocítite zhoršenie, keď už sa problém "naplno rozbehne", už je neskoro. + cvičiť -pohyb pomáha ... veľa šťastia všetkým ;) (-je toho veľa, ak chcete všetko čo robievam ako prevenciu, napíšte mi na email, rada odpoviem)

eejuska

ahoj chcem sa ta opytat co si s tym teda robila mam ten isty problem plus sa mi toci hlava som uplne zufala mam nale babo a stale mi je zle nekojim budem rada ak poradis

ricky

Lila 24, rozhodne ti odporúčam pozrieť si túto stránku. -odkaz odstránený- Určite tam nájdeš pomoc. Držím ti palce!