Už dva roky som skoro stále chorá

Príspevok v téme: Už dva roky som skoro stále chorá
fialocka_7

Dobrý deň,obrátila som sa už na toto fórum s vierou,že mi už možno niekto poradí v mojom probléme. Takže,celý život som nebola skoro vôbec chorá,len tie bežné ochorenia. Otehotnela som: v tehotenstve som prekonala črevnú chrípku,zápaľ pľúc a vyvrtnutie bedrového kĺbu...samozrejme som nemohla brať ani antibiotiká,teda skoro žiadne lieky,len kusok z homeopatik....keď som porodila,všetko bolo ok,mliečko som mala (no po pár týždňoch sa udialo niečo hrozné a ja som ho postupne strácala,ale kojila som aspon polroka) ....asi mesiac po porode to začalo: zapálené,bolestivé hrdlo,až štípalo,hlieny,plný nos.....keďže som kojila,zase som nemohla brať niečo agresívnejšie....no a odvtedy mám každý mesiac takýto problém :( hrdlo bolí,štípe,hlava skoro každý deň bolí,hlieny mám nonstop už dva roky....neviem už čo robiť,po lekároch som chodila,bezvýsledne.....imunitu vraj mám úplne pokašľanú,beriem kadejaké preparáty ale nepomáha nič...........mandle ešte mám...........Ďakujem

fialocka_7

ahojte,velmi pekne vam dakujem vsetkym,je to super pocit,ked sa niekto snazi druhemu pomoct :)
candy7 napisem ti,zaujimaju ma tie vitaminove doplnky (ked sa spytam v lekarni,furt mi to iste davaju,a nejak nezabera)
SisaBB
no ja som z Roznavy, to je nedaleko Kosic...ale mozes mi dat tvoj mail,zaujima ma co ti pomohlo,ja uz som fakt bezradna a kazda rada pomoze,som ochotna aj investovat,len aby to uz preslo

aj vy ktorí píšete o mori,máte pravdu,vacsinou ludi posielaju kvoli vzduchu,no ale ja si to teraz nemozem dovolit,prerabame byt :(
iba ak by som si aj ja kupila tu solnu lampu :) asi si ju aj pojdem kupit,fakt uz vyskusam hocico,lebo uz je to hrozne,aj dnes cely den neviem ani poriadne preglgat,same hlieny mam a boli hrdlo,a trva to aj tri tyzdne a potom to na par dni prestane.....uz som bola minule u jedneho lekara,ktory mi zacal liecit zaludok,vraj by mi to mohlo zlepsit imunitu,lebo vacsina im,systemu sa tam nachadza,tak som zvedava

candy7

ahoj fialocka7,mohli by ti pomoct OKG výrobky,sú to vitamínové boplnky stravy ,pomáhajú aj pri zlyhávaníimunity ja som mala problém s klbami ,reuma ,artroza,osteroporoza ,a iné choroby mala som silné bolesti ako som ich začala užíva tak mi bolesti prešli a teraz sa cítim výborne keby si chcela tu je moj imel. narnija@post.sk

SisaBB

Nie si z okolia Banskej Bystrice? Poradím a pomožem Ti, ale osobne. Zlepší sa Ti imunita, Hrdlo bude v poriadku za jeden týžden, a myslím to vážne. Možeš mi napísat aj na mail.

zuzula11

Ahoj, ja som bola tiez casto chora ... Potom som zacala pravidelne uzivat probiotika, zacala som rano behavat, cez vikendy plavat ...a najma aspon 2x v tyzdni som chodievala do solnej jaskyne. Posledne dva roky som bola s rodinou pri mori (nie som typ na plaze, ale kvoli detom sme tam sli) a musim pvedat, ze neviem, co je to nadcha alebo bolest hrdla. A ked uz nieco na mna lezie, zvysim davku Ccka a bud idem do jaskyne alebo si zapalim solnu lampu. nam v rodine to pomaha ...

mirka 23

fialočka, to čo ti radil eo je super: GSE strieborna voda aj oreganovy olej. Ak chceš, dam ti číslo na Lučenec, tam maju striebornu vodu 0,5l za 4 ečka.
K tomu ešte by si mohla brať Cečko, ja mam napr. praškove, ktore je bez chemie a davam si 2-3g denne a to neexistuje aby som ochorela. Tak isto jedz zinok, selen a ak chceš otehotnieť tak aj kyselina listová je velmi dôležitá.

fialocka_7

eo

dakujem velmi pekne za rady.....vyskusam vsetko co sa dá :) vieš ja by som aj chcela otehotniet a bojim sa ze by to mohlo byt skodlive pre plod,ze som stale chora ....
dakujem :)

eo

fialocka7
Vynechat bielu muku ,cukor,sacharyny,na urcitu dobu aj svinske maso.
Na posilnenie imunity by som odporucala.V kombinacii
Oreganovy olej,Jabcny Ocot, GSE,Zelena Strava pozri si -odkaz odstránený-
keby si mohla robit domace dzusi,ananas,zazvor len v malom mnozstve ,papaya,jablka,mrkva,brokolica,ak ti neskodi cesnak len v malom mnozstve
aspon niekolko krat denne.
Moja mama bola dlho chronicky chora pravidelne uziva Oreganovy olej,GSE,na kloktanie aj vnutorne uzivanie.Treba tomu dat niekolko tyzdnov ampevnu volu
Vela stastia