Odstranenie vší

Súvisiaci obsah

leba

aha a odporučam nejakú novinku olejovú volá sa to Hedrin, ale sesterka davala malemu niečo s iným názvom ale tiež olejové. to ich asi udusí. to sa mi osvedčilo na ten 2. a 3.den

leba

my sme mali vši tento rok už v septembri. ja som to dcére vyberala ručne asi 2hodiny pod stolovou lampičkou vlások po vlásku po 2 alebo 3 umytiach tými šamponmi lebo po jednom som našla všu veselo si kráčať po hlave. po druhom som našla asi už liahnuce sa minivšičky asi 3kusy tak som umyla ešte tretíkrát a potom pekne povyberala čo sa dalo a na druhý den rano znova umyla šamponom a znova vybrala čo zostalo čo som už od unavy nevidela večer ale bolo toho len pár a večer znova umyla a na 3.den znova reku ja tie pliagy vyničím aj som vyničila dodnes nič.......

Jessi_1111

Paradise-šampón, odporúčam. Dosť smrdí a zapácha octom, ale je účinný.
Alpa na vši:
Alpa
Alpa znie odstrašujúco, no podľa stovky ľudí je asi najúčinnejšia. Natrite obyčajnou bielou alpou vlasy tak aby boli mokré, zakryte do fólie a do uteráka zhruba na hodinu a potom hlavu umyte. Mŕtve vši by mali samé padať, no nezabudnite na vyčesávanie hníd. Takisto tento postup môžete vykonať s pivom alebo olivovým olejom.
Dokonca pomáha aj majonéza:;
Majonéza
Ak si zvolíte majonézu, mali by ste si ju naniesť na suché vlasy vo veľmi veľkom množstve tak aby ste nevynechali ani jedno miesto na hlave a vlasoch. Zabalíte hlavu do igelitu a uteráka a necháte pôsobiť celú noc. Ráno majonézu s mŕtvymi všami zmyjete a hlavu dôkladne umyjete šampónom. Vši ste majonézou udusili a zabili ale hnidy môžu byť ešte stále živé, pamätajte, že vždy po použití nejakého zábalu musíte vši a hnidy vyčesať hustým hrebeňom.
Triky ktoré naozaj fungujú
Chémia vši len otupí a treba ich vždy vyčesať. Najúčinnejšími možnosťami sa stali majonéza, alpa, olivový olej, Tea tree olej, pivo, gél na vlasy a vazelína, ktorá nielenže zlikviduje vši ale aj hnidy. S kombináciou špeciálneho hrebeňa tzv. všiváčiku, sa vší nadobro zbavíte. Všíváčik je hustý kovový hrebeň s ktorým zachytíte nielen vši ale aj hnidy.
ŠAMPÓN PARADISE
PARADISE+anti-poux, stačí dve posebe idúce umytia vlasov a problém zmizne.
Viac informácii na www.klubharmony.eu

dajte vedieť, ako ste dopadli