Odstranenie vší

Súvisiaci obsah

kajka95

liquido je super, aj ja som ho používala, hnidy musíš pracne vyčesať všivákom, ktorý máš tiež v balení ;)

nepoctatné

ahojte :( mám tu vačší problém umyla som vlasy so šamponom liqidoduo ( neviem ak sa toi píše) umyla som viac krát ale hnidy mám vo vlasoch až až ako na to? prosim poradte mi ihned

liviapek

Octový zábal, orthosan a liquido duo a máte pokoj :) nám stačil druhýkrát len ten liquido ten je fakt dobrý, záleží koľko toho vo vlasoch je

vilaamalka12

na vši pomáhajú prírodné prostriedky ako TEA TREE OLEJ čiže čajovníkový éterický olej, niekoľko kvapiek do šampónu alebo priamo do vlasov ...

alebo nimbový olej - smrdí, ale je to tisícročiami overený prostriedok.
kupujem na eshop natureal

fiona4

Ja som raz prišla s dcérou domov a v ten deň nám zavolali zo škôlky, že nech pre istotu skontrolujeme vlásky, lebo že zistili, že dve deti zo slabších pomerov majú vši. Nuž a tá moja ich chytila od nich a nebola jediná :-/ Tak som išla hneď do lekárne a kúpila na to liquido duo, je tam sérum a šampón tak sme sa s tým natrápili aplikovali sérum potom šampón hrebienkom vyčesávali jak bláznive, malá vtedy dva týždne nebola radšej v škôlke ale nakoniec sme to dali preč, našťastie toho nemala plné vlasy.

Klauduliak

Ahojte ja ked som mala vsi tak mi babka a mamina premyvali vlasy LIEHOM ale treba davat bacha na pokozku okolovtvare aj usi. ..mne nic ine nepomohlo len ten lieh..

naty12

Ahoj :) To že som dostala vši som zistila v piatok večer keď som ležala strašne ma svrbela hlava .. v Sobotu som si dala na hlavu Paranit sprej nechala pôsobiť 15min. a potom som so zmila Parinit šampónom pomohla a mŕtve vši som vyčesala alde stále som malaj hndidy .. v pondelok som si dala na hlavu alpu (pre istotu) stale som vyčesávala hnidy aj 3krátza deň .. keď som myslela že je pokoj v sobotu som si našla 2vši! :( tak som si dala na hlavu VEĽKÉ, VEĽKÉ množstvo kondicionéru a vyčesávala som si ich .. neskôr si ešte vyžehlím vlasy a zase vyčešem! Veľa štastia prajem.

zuzanab17

kočeny, ja som mojej malej kompeltne celé vlasy vyžehlila žehličkou..... a vypálila tie hnusoty z vlasov.... treba hnidu riadne spálit..
Potom som ručne stručne vyberala nechtami, teda vytahovala spálené hnidy...
Moja dcéra ma dlhé vlasy po zadok a husté ako svet, ked som zistila že má vši či hnidy som myslela že sa zbláznim.
Takže použila som šampon proti všiam a potom po malých pramienkoch poctivo žehlila... držím palčeky je to drina