Odstranenie vší

Súvisiaci obsah

potwora

ja som wsetke samponi vyskusala a nic moja dcerka ma 3r a dlhe vlasky po zadok ako to mam dat prec este vsi vycesem ale hnidy stale ziju a liahnu sa vyberam ale su viac a viac pomooooc

maca1411

SUUUUUURNE prosíím pomoooc moja dceera ma po pás dlhe vlasy a asi mesiac problém s velkými lupinami nejde to dole ani nizoralom ani bylinkami má celú hlavu vysušenú a dnes som prišla nato že mi to pripadá ako hnidy ...už som vyskuušala asi všetko je mi jedno kolko investujem nechcem ay prišla o vlasy prosím píšte na maca.danek@gmail.com

Mimilea

V sobotu som si farbou zafarbila vlasy, a v stredu som vyčesala 5 malých všičiek :-((((((( Takže, už ani farba nepomáha....

margf

treba to rucne vybrat vsetko!!!! mne tom ama vyberala asi 5 hodin, proste treba to vlas po vlase vsetko dat het

+ sampon vsiven pomohol

Ninuš6

Nám pomohlo Liquido, tak ho zkus. Není drahé a v balení má i sérum, které tomu všemu pomůže. Hnidy pak můsíš vyčesat, samotné ti nespadnou,ale i hřebínek u toho máš :)

Iba Katka

Kľudne to s ním prežeň. Keď máš na návode napísané 10 min, tak si daj na 15, keď máš napísané, že 3 krát za sebou, tak si daj 4 krát (čiže miesto 3 krát po 10 min, si daj 4 alebo 5 krát po 15 min), tebe to neublíži, len vši sú už teraz tak prispôsobené, že sú schopné prežiť šampon

monalizajjjj

Prosím mama aj ja sme zúfale strašne neviem ako to mam všetko zlikvidovat chcem aby som do 5 aprila nemala ani jednej šanpon doma mame dam si ho na hlavu a 10 min počkam najlepšie riešenie ... Prosím ak niečo ine pomože dajte vediet Ďakujeme