komplexy zo svojej vaginy :(

padme

Bubi, ja mam vnutorne pysky vyrazne rozdielnej velkosti - jeden mi nevidno a druhy vytrca von. Nikdy ma to netrapilo, ani som so ziadnym chlapom nieco take neriesila. Upozornil ma na to az manzel, ktoremu sa to paci - ze vraj som jedinecna. Vykasli sa na operaciu, ak ta niekto bude skutocne milovat, tak urcite nebude riesit tento maly kozmeticky problem.

BuBi Booo

zeny. myslim si ze vas pripad sa este da stravit, ked mate velke pysky..oboje
..horsie uz je, ked je len jeden velky a druhy malicky..to je hroznee, a strasne mam z toho komlexy,, an edokazem mat sex, s nikym,.. uz 1 rok a pol som vobec s nikym nespala, bo sa hanbim aj kvoli tomu a potom sa nedokazem uvolnit, a vlastne ani ma potom chlap nevzrusuje..
myslim ze jedine sato bude dat vyriesit, ak podstupim plasticku operaciu,.

BuBi Booo

zeny. myslim si ze vas pripad sa este da stravit, ked mate velke pysky..oboje
..horsie uz je, ked je len jeden velky a druhy malicky..to je hroznee, a strasne mam z toho komlexy,, an edokazem mat sex, s nikym,.. uz 1 rok a pol som vobec s nikym nespala, bo sa hanbim aj kvoli tomu a potom sa nedokazem uvolnit, a vlastne ani ma potom chlap nevzrusuje..
myslim ze jedine sato bude dat vyriesit, ak podstupim plasticku operaciu,.

Lara123

Ja som mala tiež komplexy ale z mojích bradaviek.Pretože ich mám vpáčené...(ono sa to vraj postupom času opraví) Ale teraz mi priateľ hovorí že su nádherné a páčia sa mu také aké sú a iné by už nechcel...Takže podľa mňa ked budeš mať chlapca a bude ťa skutočne milovať,tak sa mu budeš páčiť taká aká si :)) nemaj strach :D

NicoleSydney

Ja nemám komplexy. Naopak moja vagína sa mi páči - mám skôr iný problém. Moje pysky a klitoris zmenili tvar a vyzerajú inak ako predtým. Klitoris mám aj \"posunutý\" a pri dráždení to už nie je také príjemné. Čo by som mala robiť? Nie som si istá, či mi s týmto gynekológ pomôže...