komplexy zo svojej vaginy :(

out

"Bože, daj mi pokojnú myseľ, aby som prijal veci, ktoré zmeniť nemôžem. Daj mi silu, aby som zmenil veci, ktoré zmeniť môžem. A daj mi múdrosť, aby som rozlíšil jedno od druhého." (Reinhold Niebuhr)

x-y

kazdy mame komplexy z niecoho ineho a ked sa nam na tele nieco nepaci, tak nepaci. ale za to asi nemozeme! ja konkretne som si to nevnutila do myslenia, ze je "Ina", ze je skareda (pre mna), ono to nejako psychicky sa zrutilo :(
radsej by som to ani neriesila, keby som nemusela.

Kika:)

Nemáte čo riešíť? mne je fuk akú ju mám ved na tom až tak nezáeží :-X Ja neviem čo panikárite, a potom máte zbytočné komlexy.

gtrhtzj

ja tiez neviem co riesite zeny :) vedchlapom je tojedno..mne to tam tiez trocha pretrca dole..a priatel miju este pochvalil ze aku ju mam peknu :D vykaslite sa nato preboha

x-y

zuzna, tak moja tiez vyzera ako ta prva na tom obrazku. no pysky som si este nemerala, ale ked to ratam uplne od kraja po koniec tak max tie dva cm. a presne ako na tom obrazku, mi vidno aj ten klitoris :-(

zuzna

pre x-y

aco su to velke? teda kolko cm maju? lebo ja mam tiez take vacsie, ale neviem, ci su este normalne alebo su velke. sorry za otazku, ale kolko meraju? kukni sa tu, toto su zevraj zakladne typy www.pysky.cz ja mam ten prvy, akurat ich nemam az take dlhe, to rozstrapkane tam uz nemam. a nepaci sa mi, ze mi je vidno klitoris, ale najak to prezijem

jezulik

ahojte ja mam sice len 13 ale pacia sa mi zeny s velkymi perami. neviem preco tomu tak skoredo hovorite.
k tomu kletorisu sa moc vyjadrit neviem.
netreba sa trapit zbytocnostami. ja mam napriklad ploche nohy a vobec nic si z toho nerobim.