bulimia+anorexia=bludný kruh

Príspevok v téme: bulimia+anorexia=bludný kruh
sewie

aby bolo jasné,mám dvadsať rokov a som bulimička...konečne som si to priznala,ako každý som si myslela že mne sa to stať nemôže,myslela som si že je to len záležitosťou mladých a naivných dievčat ,ktoré si snívajú svoj sen o modelingovom móle a teraz kričííím pomóc!neviem sa z toho vymotať a už ďalej nevládzem.prechádzam z anorexie do bulímie a z bulímie do anorexie,chcem sa toho zbaviť ale pri tom nepribrať,mrzí ma ako savidím-ako trosku,je mi psychicky zle z toho čo sa zo mňa stalo a cítim sa ako chudera,nedokážem sa už z nočoho tešiť...akoby bol koniec...mám odvahu bojovať ale z týždňa na týždeň znova a znova začínam stále ten istý boj...do kedy?ako dlho to ešte vydržím?!

1112

asi si na najlepsej ceste sa do toho namocit az po usi....ved sa da schudnut aj zdravo a nie takym sposobom ako to robis ty...skus sa zdoverit niekomu komu veris a vyhladaj pomoc, kym je cas

zuju

domcika: zamerne vracata nejest nie je racionalne, to asi vies, neviem v akom stadiu si s chcenim byt modelka, chciet je pekne ale mat na to je ine. ine je ked mas dobru postavu a staci ti upravit stravu, pohyb, ine ked si to zmysli niekto a ide tvrdo za tym. Uricte byt modelkou nie je len o krasnej postave, ved urcite pozeras na hlada sa supermodelka. Je to drina a na to treba cloveka psychicky vyrovnaneho, a k tomu zvracanie a nejedenie nepomaha

domcika

poradte....mam jednu z tíchto chorob????proste mojim snom je stat sa modelkou a stale koli tomu trpim...proste viem o sebe že nemam dokonalu postavu ale chcela som to zmenit....a tak sa snazim jest len na obedoch aj ton len malo a inak nic a ked spravim nejaký ten prehresok hned idem na zachod to dostat zo seba von.....som sice len zaciatku ale pomaly si na tento stereotyp zacinam zvykat.....co mam spravit je to moj sen a som pre to ochotna spravit cokolvek.....

sewie

sunny, nie nebola...co by mi s tym spravil?zasil ruky?ja mam taku blbu doktorku-taku hnusnu smarhu a sestricku ma este horsiu..mne k tomuto chlapi mocneprispievaju-skor ublizuju,vzdy ked sa mi niekto zapaci tak je bud zadany alebo si po keatkom case nejaku brzdu najde...a potom mam chut sa obzrat do bezvedomia!ale snazit sa ma zmysel vzdy!ved sa toho chceme zbavit a bez snahy to nejde!

sunny20

sewie:tak ten silvester bol aj u mna rovnako hrozny. Nalada bola super aj vsetko ostatne len ja som sa neovladla a jemne pripita som sa prejedla uuplne vsetkeho a potom som chodila po kazdom jedle na zachod- poznamka redaktora:latrina ako vysita..:) a ked sa na mna zdesene priatel pozrel ze neudrzim uz ani caj tak som sa zase spametala.. asi to tak bude este dlho, myslim tie striedave obdobia.. niekedy ma napadne ci to ma vobec zmysel, snazit sa , ale ma, urcite. Tie vlasy su dobry sposob :) naozaj, ja sa ostriham uplne na kratko vzdy ked dojde nejaka velka zmena( priznaj me si vacsinou novy chlap:)) tak ti drzim palce aby to zabralo. a bola si s PPP u lekara?

sewie

ahoj sunny,som rada ze ma niekto chape,i ked by som bola radsej keby to bolo z ineho pohladu-keby si netrpela ako ja..mam odhodlanie-sice nie s takou moralnou oporou ako ty,ale povedala som si ze s novym rokom pride novy zivot-ostrihala som si svoje dlhopestovane vlasy,konecne som vyskisala uces co som uz davno chcela ,nech mi je uplne jasne ze zacinam od znova...raz snad najdem cestu von a aj tu lasku:)..ale fakt neviem..na silvestrovskej chate sa to zhorsilo,ked som boa opita-boli mi vsetko jedno-tak som sa znovu prestala drzat a dost som sa prezrala,ked som vychadzala z Wc-cka tak sa ma kamoska ktora o tom vie pytala ci som bola len fakt na wc-cku,hovorim ze hej,ze vracala som uz pred tym a uplne mi to vyhovuje!neviem kde sa to vo mne vzalo-lebo to vobec nie je pravda!!!

sunny20

sewie:ani nevies kolko toho mame spolocneho.. mam 20, bulimiu uz nejaky ten rocik a uvedomila som si to len pred nedavnom, alebo presnejsie zacala som s tym konecne nieco robit. Zlomovym okamzikom bol pre mna novy vztah, pocit ze mozem zacat od znova a tak som mu to povedala a zacala sa pokusat vyliecit ..a odvtedy zacinam den co den:)) ale vies co, to nevadi, hlavne ze sa snazim /aspom teda dufam inak som v kybli:)) / a ked sa budem snazit stale, tak jedneho dna sa urcite pozrem na svoj zivot a zistim ze som to dokazala:) drzim nam obom palce ..momentalne prekypujem nadsenim liecit sa tak som to musela niekomu napisat:) dokonca si hovorim vsetky tie vtipne vety ktore si snazim vsugerovat, jaka som spokojna a tak:) a aspom sa na sebe zabavam:) tak stastia a odhodlania

forever?

dokym sa nestane nieco, co ta z toho vytrhne. pricom to moze byt nieco velmi dobre, alebo naopak, velmi zle. co myslis, co to bude?