bulimia+anorexia=bludný kruh

Príspevok v téme: bulimia+anorexia=bludný kruh
sewie

aby bolo jasné,mám dvadsať rokov a som bulimička...konečne som si to priznala,ako každý som si myslela že mne sa to stať nemôže,myslela som si že je to len záležitosťou mladých a naivných dievčat ,ktoré si snívajú svoj sen o modelingovom móle a teraz kričííím pomóc!neviem sa z toho vymotať a už ďalej nevládzem.prechádzam z anorexie do bulímie a z bulímie do anorexie,chcem sa toho zbaviť ale pri tom nepribrať,mrzí ma ako savidím-ako trosku,je mi psychicky zle z toho čo sa zo mňa stalo a cítim sa ako chudera,nedokážem sa už z nočoho tešiť...akoby bol koniec...mám odvahu bojovať ale z týždňa na týždeň znova a znova začínam stále ten istý boj...do kedy?ako dlho to ešte vydržím?!

slnie4ko

MAM JEDNU OTASKU KTORA MA OST TRAPI MAM 54KG A VYSKU 172 CM STALE SI O SEBE MYSLIM ZE SOM TUCNA A STALE CHCEM CHUDNUT..MAM TAKY POCIT ZE SOM VELMI TUCNA STRAVUJEM SA TAK ABY SOM NEPRIBERALA ...RYžA , SOJOVE PECIVO NISKOTUCNE JOGURTY ZIADNE SLADKOSTI ... LEN BY SOM CHCELA VEDIET CI TO JE ZACIATOK NEJAKEJ PSYCHYCKEJ CHOROBY ...

timka

a ked nechcem tak nech z toho nejem. ale nevie pochopit, ze ja sa neviem ovladat. posledny tyzden uz nemam ani A a ani B ale sa zachvatovito prejedam zeleninou a dietnimi vecami. a pribrala som uz 2 kg.

timka

jedno: moja mama vie co by mala robit. dokonca ked som chodila k psychologicke, aj ona chodila, a chodili sme aj spolu. ale jednoducho ti povie, ze ona kvoli mne nebude "hladovat" a ked ma na nieco chut, tak to chce mat doma a nie vtedy utekat do obchodu.

jedno

skuste dat vasim mam precitat nasledovny clanok:

ppp.zdravie.sk

ak to nepojde skuste sa dohodnut s rodicmi na nejakom kontrakte. co kupovat, kolko piect, ake jedlo radsej skryt do skrine a tak..

mis.

jedno, aj u nás doma by mala byť zmena, nemali by sa kupovať sladkosti!:-( Lenže poviem to mame 1000x, a ona to aj tak spraví:-(

jedno

timka tvoja mama by sa mala oboznamit problemami s ppp, aby sa vase konanie zladilo.. uz nemas podvahu, mala by si to uvedomit a prisposobit tomu mnozstva a kvalitu jedla ktore vari. proste mala bz medzi vami yzavladnut spolupraca..

leilei

naša svojmpomocná skupina pre ľudí s poruchami príjmu potravy - kompulzívnym prejedaním, anorexiou a bulímiou Overeaters Anonymous (OA) má po roku od začiatku svojho fungovania od tohto štvrtka (22.marec) nové priestory. budeme sa stretávať vo štvrtky o 19:00 v klube Slniečko na Furdekovej ulici 6/A (v dobrej dostupnosti mnohými autobusmi!). kontakt na mňa platí: Lenka 0903 228 728,

prosím pošlite túto správu všetkým, ktorí by ju mohli potrebovať.

Alternativa

Musis sa zbavit toho pocitu, ze sa pliagy PPP uz asi nezbavis. Odporucam vyuzit pomoc odbornikov : psycholog, psychiater /podla zavaznosti a doby trvania PPP/.

degeska

No baby, ja som tiez v koncoch,neviem sa toho zbavit..dostala som sa z toho len na chvilu vdaka mojmu chalanovi.ale ked sme sa pred mesiacom rozisli,zas to vsetko zacalo..zas som bulimicka..on si ymsli ze som uz ok,ale ja mu teraz,ked sme kamarati,nemozem povedat ze nie som..bo ho tym nechcem zatazovat..ach jaj..uz mam pomaly pocit ze sa toho nezbavim:(