Ako ho mám vyfajčiť?

4L4x

Tento prispevok z roku 2009 je urcite aktualny.Prave ubehlo 18.8. 10rokov co sa autorka dockala odpovede a zacala fajcit

duso262

Ja by som moju tiez rad vylizal. Sme spolu rok a pol, a ja si ju posahat nemozem, lebo sa potom hneva.. Je dost veriaca a to je nakokot. Mam neskutocnu chut obstastnit ju a neviem ci chce. Asi nie.. Je to napicu

kvetinecka98

LaDy_BoMbicQ: tak najprv ho asi zoberieš do ruky. Začni krúživými pohybmi a zrýchľuj a spomaluj tepo podla toho ako sa mu páči. Vlož ho do úst a hraj sa s ním ako s lízatkom :) Neboj bude sa mu to páčiť ;)

eli.cic

zaznela tu otázka ohľadom piercingu .... ja mám piercing ale môj priateľ na začiatku bol dosť zaskočený, keď som sa ho dotkla, teraz o tom nejak nehovorí. Tak neviem, či to nejak inak cíti, ako dakedy.
A to ako sa to robí, na to prídeš sama s jeho pomocou.

Všetky tieto reči sú zbytočné :)

hpv.

pozor na HPV vírus..má ho 70 perc. mladých ľudí, mnoho o nich ani nevie, lebo imunitný systém si s nim poradí..ale môžete dostať rakovinu ústnej dutiny, jazyka, hltana, hrtana...nie je sranda robiť orál..najme ak máte ranku v ustach ako kutik, herpes, zápal dasien, trhlinka na pere alebo jazyku a ste v prdeli !!!!!!!

rencita

Na to podla mňa neexistuje navod ktorý by sa dal napísať :D hlavne nefajči takého čo ho dáva fajčiť aj iným a hovorí že si jeho jediná :D :/