Ako ho mám vyfajčiť?

Kika:)

Áno, možem sa spýtať? má tu niáky chalan alebo baba skúsenosti stým že ked má dievča piercing na jazyku je to pri fajke vzrušujúcejšie? Lebo ja mám, no a ešte som všeobecne frajerovi fajku neskúšala, sa normal bojím, že mu stým piercom ublížim..Má stým niekto skúsenosti ?:D

lady_deniska

tak ako ty aj ja mam chalana 4 mesiace a tiez uz na nom vidno ze by chcel odomna cosi viac :D ale ja sa strasne bojim, ze ked si ho dam do pusy, chyti ma zachvat smiechu a udusim sa :D takze tak...ale dnes sa uz na to chystam..ty si to uz vyskusala? ak chces, mozme si vymenit dojmy :)

janekMY33

ale nechapem preco sa pitas dievcat ako mas fajcit 80% zien to nevie dobre robit to sa musis pitat chalanou a hlavne tvojho priatela co sa mu paci a co nie

Airiana

no chapem tvoje obavy,ale pozor,ono to niekedy vypada lahko,ale v podstate je na tom potrebne pracovat mozno aj dlhsie kym zistis ako sa mu to paci, moja prva skusenost,bola velmi zaujimava,je to najprv take nezvycajne :D ale nerobi mi to nejaky problem ani sa mi to nehnusi,naopak,paci sa mi to,ked vidim ze mu to robi dobre :)ja osobne to robim aj rukou aj ustami a na zalud si davaj pozor,je to citlive miesto :)

LaDy_BoMbicQa

ludia vy ste fakt uzastny.....toto je uz aka zalezitost, citam tieto fora a uz sa toho ani tak neobavam,,,, dufam ze sa mi to podari.....lebo ho strasne lubim....este raz vdaka ludia