Bradavice, co s tym?

[zruseny12]

noha,sak lastovicnik je burina,ktoru najdes vsade ja som si ju natrhalaa aj s korenom a dala do vody a mala som ju aj 2 tyzdne po ruke...inak citron a ocot ti len rozozerie kozu a casom sa ti moze zasa objavit bradavica a zbytocne sa budes trapit...daj si tolko namahy a chod na tu rastlinu...a budes mat pokoj na dlhe roky,aspon ja to tak mam...

noha

ano viem je to lastovicnik ale v momentalnom pocasi ho nejdem hned hladat. tak skusam ten citron ale chcela by som vediet od niekoho kto to ma odskusane. predsa len ocot s citronom je to dost silne na pokozku, odlupuje sa mi vrchna vrstva ale bradavica to jadro ostava. tak ci to odpadne alebo co aby som vedela ci mam pokracovat alebo nie, viem ze s tym vypalovanim dusikom proste to tiez nie je vzdy ucinne.

[zruseny12]

....bradavica sa tvori,ked je v tele nejaky virus....ja som si ani vsetky nepotrela a vsetky mi zmizli.../dostalo sa to do tela a do krvi to mlieko a znicilo ten virus/

[zruseny12]

na bradavice je dobre pouzivat mlieko z takej zltej kvetinky-LASTOVICNIK sa tusim vola...mam to z vlastnej skusenosti..../poradila mi to kamoska/a fakt to pomaha....inak kupovala som vselijake drahe veci z lekarne na to a nic nepomahalo...

noha

ahojte spravili sa mi bradavice na nohe dve mam uz dost velke a par malych, zacala som s tou citronovou korou v octe a chcela by som sa spytat kolko to trva kym to zaberie priblizne ake casove obdobie-v dnoch, tyzdnoch?kupila som si aj ten zinok, tak aby som vedela ci to uz funguje alebo budem musiet zajst ku koznej na ten dusik ale to moc nechcem znamej ze to potom zahnisalo.dakujem za odpoved

janca

Urcite treba najskor vyskusat uzivat Zinok!!! Ja som sa s bradavicami trapila 2 roky a nic nepomahalo ani vypalovanie.Potom som zacala uzivat zinok a zmizlo to samo!!!On ma totiz antiviroticke ucinky a bradavice su sposobene papiloma virusom.A jeho ucinok sa zvysi spolu s vit.C,kedy ma synergicky ucinok.

katka8828

S tou citronovou korou to funguje. ja som mala odmalicka staru bradavicu na ruke...kazdy sa mi to bl odstranit lebo nevedeli co to je..az neskor sa ukazalo ze je to bradavica. vypalili mi ju dusikom, no "hned" sa to vratilo.. Tak som si prikladala citron..ani nemusi byt namacany v octe.. Len odrez kus z kory citronu a priloz to na bradavicu tou bielou stranou! (zltou hore) pomaha to biele...medzi duzinou a korou :)

mirabela

Ja som vyskusalo kadeco ale jedine co mi pomohlo bol Scholl. Verumal som pouzivala tiez, ale to mi nepomohlo. Scholl je najlepsi, zopár krát pouzit a je to. Dostat v lekarni. Presny nazov: Scholl Verruca removal