Bradavice, co s tym?

DannyGirl

Ach ludia...som zufala z tych bradavic, ktore mam na chodidle. Skusam vsetko mozne a je ich stale viac. Skúsala som duofilm, zmes censkau, acylpyrinu a octu a momentalne skusam lastovicnik. Ale stale sa to mnozi. To neexistuje ziadny sposob, ako to zastavit? Prosim, ak niekto viete, ako znici visur, pomozte!

kabel

beatka, poprezeraj si dokladne chodidla, palce na nohach, vsetky zahyby medzi palcami, ci tam nemas jednu malicku matersku bradavicu. Casto to tak byva a ked tu odstranis, zmiznu i ostatne na rukach

beatka777

Dobry den.som bezmocna na rukach pri nechtoch mam bradavice.dusik,vypalovanie,kremy nepomahaju .mam ich uz asi tri roky.pocula som ze homeopatia moze pomoct.prosim vas pozna niekto homeopata? Ktory by mi pomohol? S bradavicami? Su ploche nie vypukle :(( prosim ak Dakto o dakom vie napiste bejatka2210@gmail.com dakujem

kelso

Všeličo som skúšan na bradavice aj dusík aj mastičky, moč...všeličo naozaj.
Úplne sa zbaviť aj 3ročných bradavíc mi pomohlo vypaľovanie horúcim kovom. Dočervena rozžeravená medená tyčinka vypálila dočierna bradavicu, ktorá podtiekla a spravil sa pľuzgier. Keď odpadla ostala menšia, ktorú som zase vypálil a po tej už ostala len krásne zahojená rana. Je riziko keloidov pri silných popáleninách preto je dôležité vypaľovať rýchlo a vysokou teplotou. Potom to tak ani nebolí :) už ani neviem identifikovať miesto kde som ich mal tak krásne sa to zahojilo :)

Mimulus

botanika.wendys.cz - dračie slzy

euphorbia cyparissias - žabie mlieko

Ak si bude niekto potierať bradavice jednou z týchto štiav tak do mesiaca určite zmiznú. funguje na 100 percent. len si treba dávať pozor na jedovatosť a nepotierať si iné časti tela.

Bubliii

Ja sa ešte pridám- mne na bradavice na chodidle veľmi pomohlo užívať hlivu ustricovú keďže huby nemám rada zvolila som tabletkovú formu. Do 3 mesiacov zmizli malé, najväčšia mizla pol roka. dlhá doba, ale stálo to za to, odvtedy sa neobjavili a posilnila som si imunitu. takže odporúčam. a sestre pomohla ja vlastná krv z rany, čo si nakvapkala na bradavicu - na druhý deň bola fuč.

peterrrrr

zdravim.

3 roky som mal problemy s bradavicami.

co vsetko som skusal nema zmysel pisat.

k veci.

IMUNOLOG!!!!! plus acetocaustin. neda sa kupit na SR daj google.ja som si poslal postou z CR!!!

mal som mononukleozu predtym bradavice a medzi tym pasovy opar. jedna skupina virusu.

nik nepovedal z lekarov chod k imunologovi.

imunolog nasadil isoprosine.

acetocaustin je roztok leptavy. to iste ako vymrazovanie ibaze to neboli. mozno trosinka. ale vysledok to iste ba lepsie.

okolie natret vazelinou.

v pripade info z mojich skusenosti

mail lampard99@azet.sk

xflrkq

Neviem, či to tu už nebolo písané, ale mám dobrú radu ako sa zbaviť bradavice. Nahrejte si lyžičku a prikladajte na bradavicu, kým sa nestratí. Lyžička môže byť horúca, bradavica znesie veľké teplo, len sa nedotknite okolitej kože, inak by ste sa popálili. Vyskúšajte, funguje to.

pyrokej

Zdravím Vás všetkých. Chcem poradiť a ak chcete aby zmizli bradavice, tak to musite najprv navstíviť imunologa, Bradavice nikdy neodstranujte samy. Ziadne noznice, ani skrabky. Zbytočne si to len zanesiete inde na telo. Je to virus a ten je silny a dobre sa širi. Treba vyskúšat dve metody a ta prva je imunologia a ta druha je vypalovanie dusikom. Ale nie take vypalovanie u koznej , ale na chirurgii ihlou. Nikdy dotoho nešpárajte. Ak si to budete odstranovať samy, tak si to len zhoršite. Inac su bradavice co ja poznam dva druhy. Jeden druh je mozaikove cierne bodky v kozi a ten druhy je na koži ako vyrastok, Najhorsie su podla mna tie mozaikove. Rychlo sa siria a podla mna su aj v krvy. Tak kde sa clovek udrie na ruke na nohe , tam sa vytvoria. pekny den

KIKAA

poradte my prosim z coho myznu bradavyce ma dve na hlave vo vlasoch a su ohcas aj vydno a hambim sa zato momoztte my prosim vas NAPISTE MY NA E-MAIL PROSIM