Ako sa da liecit mykoplazma a ureaplazma?

zuztek

RNG, nasla som niektore tvoje rady ohladom liecby ureaplazmy, kedze uz cakam na zasielku z USA, mozes mi prosim potvrdit toto davkovanie:

olive leaf extract - 3x300mg oleuropeinu (vypocitam si podla koncentracie), dobre je zacat s davkou 3x150, potom 3x300 (ako dlho tato zvysena davka?), a potom opat udrziavacia davka 3x150

NAC - 2x500mg, ale ja budem mat 600mg tablety

vilcacora (asi sa mysli caj) 15g denne, ja budem mat tablety cats claw 500mg, ake je tam davkovanie pre dobry ucinok?

a este som si objednala Immune Essentials (tiez z firmy Swanson), mas s tym skusenosti? mozem to tiez s tym vsetkym brat a kolko?

ako dlho by mala trvat cela liecba? nema dlhodobe uzivanie nejake vedlajsie ucinky? a nemusia sa pritom brat aj ATB pre uplne vyliecenie? staci len tieto vyzivove doplnky? ATB som brala uz tento rok vela, a aj tak nepomohli, preto chcem skusit nieco ine...

inak vsetko ma to vyslo niekolko nasobne lacnejsie oproti ponukam tu v Europe, uz len aby balik stastne dosiel :) dakujem velmi pekne za rady

RNG

NUz tie frekvencne generatory nerozbijaju atomy, len sa da naviest taka frekvencia, ktora porusi vnutorne elektricke signaly, ktore su v kazdej bunke potrebne na rozne procesy.
Problem je najst tu presnu frekvenciu.
Ja ako absolvent elektrotechnickej fakulty sledujem tieto rozne zariadenia uz vyse 45 rokov,ezte s cias studia, sice sa znacne za ten cas zdokonalili, ale este stale nie su spolahlivo ucinne.
Cenove su pristupne, ale zatial sa spolieham na rozne klinicky ucinne davky doplnkov, tam je uspech viacmenej zaruceny pre velke percento ludi.

sdsada789

Radil by som pouzit zapper, je to drahe,ale funguje, osobne odskusane,len treba najst frekvencie, co je aj vedecky dokazane,ze existuju frekvencie znicenia,cize ked najdete spravnu frekvenciu dokazete rozbit atomy co vyusti v destrukciu.

zuztek

mili, ureaplaziem sa tazko da zbavit uplne, preto sa casto opakuju... partner sa musi preliecit, pocas liecby ziaden styk ani ine mechanicke drazdenie... tetracyklinove ATB su najucinnejsie, ale ani tie nezarucia uplne vyliecenie, bohuzial ureaplazma je pliaga...

Mili17

ahoj,lekarka mi zistila ze mam pozitivne ureaplazmy co vo febru.som nemala je to tym ze ze som mala ineho partnera alebo cim? a ked sa partner neprelieci je to problem?a je nutne brat antibiotika tertacyklin co mi predpisala 2 nasob.davku ked mavam po antibiotikach zapal?dakujem Mili

KERIANN

Ahojte,je mi to trapne,ale vyliecila som sa z ureaplazmy za rok..ani vam nehovorimake to je strasne...ale s priatelom sme pouzili vibrator ktory sommala ked sommala plazmu...aka je pravdepodobnost ze to chytim spet? Dokaze to prezit?
(info vibrator sme nepouzili asi 2 mesiace a umyli sme ho ale len cistou vodou a mydlom obycajnym)
vie mi niekto poradit?
Ak ano piste na KERIANN@azet.sk prosim je to dolezite lebopocitujem nejake palenie vo vagine tak neviem ci to su lennecistoty alebo fakt som to chytila naspet :(