Ako sa da liecit mykoplazma a ureaplazma?

kiki

ahojte :) mne tiez tieto dve bakterie nasli... zaujimave ze pouzivam kondom a aj tak (takpotom naco tie kondomy su ) je to niake vazne tieeto urea a myko ? lebo moja dr to opisala ako HIV ala koniec sveta preto sa pytam ... pocula som ze je to bezna bakteria ....

mimuška

ahojte, pri lieení ureaplazmy sa vsade pise ze treba dodrziavat sexualnu abstinenciu, ok, chapem aby sa bakteria nepin-pongovali , ale co taky kondom? ine sexualne praktiky, drazdenia?? na tieto otazky nikto neodpovedal... viete sa vyjadrit??

ana123

Liecim sa na ureaplazmu prostrednictvom detoxikacie konkretne pripravkami joalis, prosim vas, ako dlho trva, kym sa clovek uplne vylieci?

ada382

Kupila som si Orgonit,pretoze sa na mna lepilo vsetko mozne.Verte alebo nie,pomaha to.Nie len chrani, ale aj lieci. Pozrite si www.sambaly.sk je tam toho dost, aj textu.

iveta.b

U Ľuby Albertovej som sa liečila síce s iným problémom ako máš Ty, ale poznám ju dosť dobre. Pracuje v Bratislave, nedávno sa presťahovala a zdá sa mi, že má ambulanciu aj niekde na Strednom Slovensku, ale neviem v ktorom meste. Podľa mňa by bolo najlepšie, keby si jej poslala mail a rovno sa spýtala, či sa k nej môžeš objednať. Opíš jej svoj problém, ona Ti určite odpovie.Tu na fóre sa môžeš dozvedieť akurát tak konkrétne skúsenosti niektorej z nás ale Ty potrebuješ odpoveď na Tvoj vlastný problém.Okrem toho čo zažil niekto druhý nemusí byť rovnaké, ako zažívaš práve Ty. Keď jej napíšeš, ona z Teba neodhryzne, určite Ti odpíše, je milá a ochotná. A potom sa môžeš pokojne rozhodnúť či pôjdeš k nej alebo si nájdeš niekoho iného.

mira.mira

monnny, tak som sa pytala segry ako to bolo u dr. albertovej. takze: ona ma sice na internete cennik a ze podla neho segra ratala ze to bude hodinova sadzba, ale platila len tu taxu za vysetrenie a bola u nej vyse tri hodiny. viac jej nic neuctovala. a vraj to tak ona robi stale, ze si tam, ona s tebou vsetko prebera a neplatis za to. aj ked si prides pre lieky, si u nej aj hodinu a ona ti to vobec neuctuje. ja som ju videla v telke a citala som o nej a tiez som mala pocit ze to nie je nejaky srot na peniaze ale ze asi fakt tu robotu robi poctivo a nie pre prachy. segra ju chvali ale vies, kazdy je iny tak sa neda spoliehat len na to co ti kto povie.

RNG

Potravinove doplnky su vsetky schvalene lekarskou komisiou ako neskodne. Cokolvek len podozrenim skodlivosti nasa FDA z trhu odstrani.
Akekolvek reci okolo skodlivosti potravinovych doplnkov su zamerne sirene lzi na potlacenie konkurencie farmaceutickeho priemyslu a organizovanej mediciny.
Uvedene davky su sporavne. Tie tabletky vilcacory nepoznam, neviem nakolko su koncentrovane.Takze ich neodporucam.
Jedine naozaj velmi ucinne koncentraty z uncarie su Samento a Prima una de gato, tam je odstranena zlozka TOA(TOA free) cim sa radove zvysi ucinnost tychto vytazkov, takze staci z nich brat celkom malicko(2x15-20 kvapiek)

mira.mira

ahoj, nie som sice dianka, ale k dr. albertovej chodila moja segra s ureaplazmou minuly rok. tiez nie sme z bratislavy a ona ma ambulanciu iba v bratislave. nepamatam sa uz co platila ale ak by to bolo drahe, urcite by som o tom vedela. viem len tolko ze k nej sa moze objednat iba jeden clovek za den vraj viacerych nevysetruje. vraj ma taku zasadu takze sa da prist alebo doobeda alebo poobede ako ti to vyhovuje. viac neviem. ale segra bola velmi spokojna lebo sa jej naozaj venovala az do konca dokedy sa u nej liecila.

monnnny

ahoj dianka ta doktorka albertova je moc draha?ja to mam do blavy tak 300km a financne tiez nic moc.mam 22r. a mam to uz 3roky take blbe problemy vyskusala som uz skoro vsetko a vzdy to bolo len na chvilu mam uz depku keby mam viac korun cestovala by som do blavy aj 3krat mesacne len aby som sa uz konecne toho zbavila.zacala som pit kozie mlieko prv som ho nemusela ani mi nechutilo ale teraz som ho skusala a je fajn sice ho pijem iba 2den ale dufam ze mi to pomoze, posilnuje imunitu, precistuje creva,je zdravsie ako kravske.uz som fakt v koncoch