sex. hracky

Príspevok v téme: sex. hracky
hracka

ahojte, taka vec ze, hrozne tusim skusit sex. hracky, s priatelom mame uzasny sex, ale preco si ho nesprestrit ak mozme O:) zvykneme sa zviazat satkou, pripadne cez oci, obcas vibr. kruzok...ale ja chcem toho vyskusat viac, ovela viac !! vibrator, didlo, venus. gulicky,vsetko :D vie o tom ze by som chcela tie hracky, aj povedal raz, ze \\\\\\\"musim ti kupit\\\\\\\" ale...nejako sa necini, a sama si ho nechcem kupovat.. uz som mu aj link poslala...aby asi vedel aky vibrator sa mi paci a tak...povedal ze je za... ale stale ho v spalni nemame..co s tym? urcite sa neboji ze by som ho nahradila alebo tak..len...akosi ...neviem..

alicazazrak

takmer pri každom milovani použijeme niečo na jeho spestrenie. Puta, vibrator, olejiček, svietiaci kondom. Je toho naozaj vela

elza_2322

nečakaj a kup si to, na čo máš ty chut. Ked si objednaš zo superlove, pošlu ti to domov ako anonym a nemuš sa ničoho bat

zuzkakovac

ja napríklad kupujem len z internetu už roky. a nie je s tým absolutne žiadny problém, skús mrknúť na superlove.sk. Príde ti normálne diskrétne zabalený balíček, nikto nespozná čo je vo vnútri ;)

Textová Inzercia

Hempoint novy TXT
Plnospektrálny extrakt z kvetov konope vo svojej najprirodzenejšej podobe

Doprajte si prirodzenú kompozíciu všetkých aktívnych látok v ich prirodzenej synergii.