sex. hracky

Príspevok v téme: sex. hracky
hracka

ahojte, taka vec ze, hrozne tusim skusit sex. hracky, s priatelom mame uzasny sex, ale preco si ho nesprestrit ak mozme O:) zvykneme sa zviazat satkou, pripadne cez oci, obcas vibr. kruzok...ale ja chcem toho vyskusat viac, ovela viac !! vibrator, didlo, venus. gulicky,vsetko :D vie o tom ze by som chcela tie hracky, aj povedal raz, ze \\\\\\\"musim ti kupit\\\\\\\" ale...nejako sa necini, a sama si ho nechcem kupovat.. uz som mu aj link poslala...aby asi vedel aky vibrator sa mi paci a tak...povedal ze je za... ale stale ho v spalni nemame..co s tym? urcite sa neboji ze by som ho nahradila alebo tak..len...akosi ...neviem..

Michal123321

Za mňa rozhodne womanizer. Osvieži každú intímnu chvílku. My používme womanizer premium, predtým sme mali womanizer duo - dráždi súčastne klitoris aj bod G. www.womanizery.sk

alicazazrak

takmer pri každom milovani použijeme niečo na jeho spestrenie. Puta, vibrator, olejiček, svietiaci kondom. Je toho naozaj vela

elza_2322

nečakaj a kup si to, na čo máš ty chut. Ked si objednaš zo superlove, pošlu ti to domov ako anonym a nemuš sa ničoho bat