sex. hracky

Príspevok v téme: sex. hracky
hracka

ahojte, taka vec ze, hrozne tusim skusit sex. hracky, s priatelom mame uzasny sex, ale preco si ho nesprestrit ak mozme O:) zvykneme sa zviazat satkou, pripadne cez oci, obcas vibr. kruzok...ale ja chcem toho vyskusat viac, ovela viac !! vibrator, didlo, venus. gulicky,vsetko :D vie o tom ze by som chcela tie hracky, aj povedal raz, ze \\\\\\\"musim ti kupit\\\\\\\" ale...nejako sa necini, a sama si ho nechcem kupovat.. uz som mu aj link poslala...aby asi vedel aky vibrator sa mi paci a tak...povedal ze je za... ale stale ho v spalni nemame..co s tym? urcite sa neboji ze by som ho nahradila alebo tak..len...akosi ...neviem..

zuzkakovac

ja napríklad kupujem len z internetu už roky. a nie je s tým absolutne žiadny problém, skús mrknúť na superlove.sk. Príde ti normálne diskrétne zabalený balíček, nikto nespozná čo je vo vnútri ;)

Tara003

newtoyforsex.com je zahranicny shit, jedina kvalita je na superlove.sk a mas to zo Slovenska, podporuj slovenske obchody!

Martin00539

Kúp si ich sama a je . Keď je d*bil :D ja kupujem tu

newtoyforsex.com

Kvalitné sex hračky za super ceny. Lacnejšie ako slovenské e-shopy. Nájdeš tam všetko od vibrátorov, dilda, bdsm, oleje, sex mašiny , putá, kondómy, prádlo, análne hračky ... Proste všetko je tam cez 5000 produktov. Fakt odporúčam som naozaj spokojný a aj priateľka :)

hracka

a nemate nejaky tip, ako by som mu to v noci pocas milovania mohla nadhodit?len tak ..medzi recou :P :P aby sa chytil.. :P

mary-anne

ja som zas dnes spravila taky nakupik cez net :o) a nedavno aj poppers. heh
sisi5- to znie uplne uzasne...uz len ta predstava. ze waw :o) takze zazitok poriadny,co? :o)

sisi5

Mna prekvapil manzel zrovna minuly tyzden. Priniesol domov latexovu plachtu, vonavy olej, puta, satku na oci ... zapalil v spalni sviecky, dostala som krasnu masaz. A on si obliekol take sexi slipy... Viac snad uz ani nemusim pisat ....:-)

mary-anne

ale tak ked to obaja chcete a beriete v pohode, tak by nemal byt problem, teda ziadne vyplasenie z jeho strany.. ako dlho ste uz spolu? nuz, tak potom len cakaj..mozno sa dockas...hmm vies, niekedy treba vziat veci do vlastnych ruk, ked z druhej strany sa nedeje nic..