Pravé Švédske kvapky

Príspevok v téme: Pravé Švédske kvapky
Lubosh

Čauko. O švédskom horkom, ako ho spomína Maria Trebenová, viem dosť, aj o jeho priaznivých účinkach. Problém, ktorý však nastáva je Slovensko - ešte som na Slovensku nezohnal pravé švédske horké, ktoré spomína Maria Treben. Keď som bol vo Viedni, skúšal som tam, no tiež mali len švédske horké, ktoré nemalo rovnaké zloženie ako píše Maria Treben, čo ma zarazilo, lebo v kihe Zdravie z Božej lekárne sa píše, že ho dostať hotové v Rakúsku ako Kleiner Schwedenbitter, ja som dokonca povedal v lekárni priamo, že Nach Maria Treben, nuž nemali. Na Slovensku som zohnal len Dr.Theiss, ktorý má dokonca pomocné látky - dihydrát sodnej soli sacharínu, čo si myslím, že švédske horké od Marie Treben nepotrebuje. A zloženie sa samozrejme nezhoduje, a to ani s ďalšími kvapkami, ktoré zohnať na SR - Hanuš, tie sú ešte horšie ako Dr.Theiss. Chcem sa teda opýtať, či niekto nevie kde ich zohnať na SR, aké máte s tým skúsenosti, či teda kupujete aj tie čo zohnať tu i napriek tomu, že to nie je švédske horké, ktoré spomína Maria Treben. Alebo prípadne či nepoznáte nejaké bylinárske predajne, kde by sa dala kúpiť zmes a naložiť si ich do liehu doma ako o tom hovorí Maria Treben. Ďakujem,
s pozdravom Lubosh z Bytče

Hutch

Viera hory prenáša,to je pravda.Možno,keby som si dala zábal z Becherovky,aj to by mi pomohlo.Hlavné je,že som nemusela pred Vianocami behať po doktoroch.

lost

No vzhladom na povahu pančovačov na Slovensku, objednal by som si ich priamo zo Svedska, resp. krajiny povodu..

Pravda.
skus sa nabuduce uzdravit silou myslienok z anginy a daj mi vediet..
to co pises ma istu pravdu v sebe, avsak len obmedzenu, chemiu, biologiu a fyziku neoklames ;)

Hutch

Ak zadám do Google malé švédske,tak hneď prvé je tam imunital,malé švédske od Maria Treben 700 ml,ale či je to originál?

Hutch

Je osobne som mala veľký problém,veľký zápal,močové cesty,ale tak,že som už mala veľké bolesti,nevedela som ani ja zohnať pravé švédske,tak som si kúpila od Dr.Theissa a dávala som zábal.Po 3-5 hod som pocítila úľavu,už som sa vedela aj vymočiť a nemala som už ani krv v moči.Ja používam stále bylinky,lebo antibiotiká mi odstavia črevá na poriadne dlhý čas.Moje skúsenosti sú dobré,viac a rýchlejšie zaberajú,ako tabletky,samozrejme treba ich miešať a vypiť nie len šálku,ale 1-1,5 litra.

akvaprodukt

Nová zásielka zmesi bylín (90,2g) na prípravu Malého švédskeho horkého - original podľa Márie Trebenovej.
Objednávajte už dnes na -odkaz odstránený-

Cletrionomis

Zmes bylín na tieto kvapky ponúka akvaprodukt.sk

Malé švédske horké 90,2 g, Maria Treben

-odkaz odstránený-