Pohlavne choroby - zapaly pochvy - ako ich liecit?

Príspevok v téme: Pohlavne choroby - zapaly pochvy - ako ich liecit?
anonym_621

Chcela by som sa spytat,ake lieky a aku liecbu doporucujete pri ochoreni streptococcusom agalactiae skupiny B a candida krusei.Doteraz som vsak opakovane mala candida non albicans.
Uz 3 roky trpim opakovanymi zapalmi pochvy.Stery ukazali znova a znova, i po prelieceni to iste: streptococcus agalactivae skup B a kvasinky Candida non albicans.Teraz pri poslednom stere z pochvy mam namiesto candida non albicans: candida krusei.
Prosim Vas co doporucujete?
Teraz mi brali znova stery a budu sa posielat do Bratislavy,aby bola vytvorena nejaka autovakcina.Pomoze mi to?
Chceli by sme mat druhe babetko,prve je uz 6 rocne,ale bojime sa koli opakovanym zapalom.
Dopredu vam dakujem za odpoved.
lucka79@post.cz

lenka9

baby ak mi viete poradit co stym tak sa ozvite rychlo na 9lenusik9@azet.sk......prosim uz mi je dlho cakat....prosim.....co ak to moze byt nirco vazne...prosim kazda rada je dobra

lenka9

Mma taky problem vcera som prestala pouzivat antibiotika a dnes ranou ma zacala strasne svrbet posva co stym? prosim kazda rada je dobra

vonkajsiavyziva

Ahoj, ja by som Vám všetkým doporučila Tangkuei. je vyrobený z Archangeliky čísnkej, rumančeka a byliny TangBo, je určený pre ženy na problémy týkajúce sa práve zápalov, výtokov,.... viac info na e-maile.

marianna89

mam hnedy vytok. neviem co to znamena.mam ist ku gynekologovi? alebo dostanem menstruaciu a tym je to sposobene??

jahodocka1235

Ahojte,velmi sa bojim,ze nebudem moct mat deti....mala som v zivote smolu a moj prvy chlapec ma nakazil kvapavkou...ked som sa vyliecila a za polroka si nasla ineho,zistila som,ze mam chlamydie...uz sa bojim s niekym vyspat,aby ma zase niecim nenakazil....Teraz mam perfektneho chlapca,s ktorym chceme mat babatko,ale uz vyse roka sa nam nedari...je mozne,ze som ostala neplodna???Da sa to liecit,alebo je to trvale???Poradte mi prosim,co mam robit???

lucka

mam takyto problem:pred tyzdnom som bola s jednym neznamym chalanom,nespali sme spolu,iba taky mensi oral.a od vtedy ma svrbi okolo pošvy.ako keby som ju mala nejak poškodenú.pri močení ma nič nepáli,a mam taky menši tvarohovy vytok,ale neviem či sa mi to len nezdá.dosť ma to svrbí a páli a bojím sa aby to nebolo niečo vážne.u lekára som ešte nebola lebo sa bojím čo mi na to povie.čo mám robiť? prosím poradťe mi..pls..dík.

henca

chcela by som sa spytat,ci mi niekto nevie poradit..každý mesiac opakovane,pred menstruáciou mam vytok,ktorý páli..vystípe ma uplne v zvnutra aj zvonka..doktorka mi spravi oc ster a zakaždým mi oznámi že sú to kvasinky..nasadí mi tabletky do posvy a po pár dnoch ma to prejde..hygienu dodrziavam pravidelne..ja sa len bojim,ze v buducnosti nebudem moct mat deti kvoli tymto problemom..vie mi niekto povedat či moje obavy su opravnene??

sandra20

Ahojte. prosim vas pomozte mi. raz som sa oholila a odvtedy mam taky drobny vyrastok na pisulke na kozi. Uz je to tam asi mesiac taka mala gulicka, ani sa nezmensuje ani nezvacsuje, co mam robit? dost sa hanbim ist k lekarovi... poradte prosim...