Pohlavne choroby - zapaly pochvy - ako ich liecit?

Príspevok v téme: Pohlavne choroby - zapaly pochvy - ako ich liecit?
anonym_621

Chcela by som sa spytat,ake lieky a aku liecbu doporucujete pri ochoreni streptococcusom agalactiae skupiny B a candida krusei.Doteraz som vsak opakovane mala candida non albicans.
Uz 3 roky trpim opakovanymi zapalmi pochvy.Stery ukazali znova a znova, i po prelieceni to iste: streptococcus agalactivae skup B a kvasinky Candida non albicans.Teraz pri poslednom stere z pochvy mam namiesto candida non albicans: candida krusei.
Prosim Vas co doporucujete?
Teraz mi brali znova stery a budu sa posielat do Bratislavy,aby bola vytvorena nejaka autovakcina.Pomoze mi to?
Chceli by sme mat druhe babetko,prve je uz 6 rocne,ale bojime sa koli opakovanym zapalom.
Dopredu vam dakujem za odpoved.
lucka79@post.cz

blska

Ahoj, moja sestra mala dlhorocne zapaly posvy, lekar jej stale predpisoval kury a cipky alieky a masticky a vyskusala aj bylinky ale nic. Az som jej odporucila preparaty,bylinkove preparaty kotre priamo posobili na jej problemy a po dvoch meisacoch ma uz okolo roka pokoj...ak budes chciet tak sa pozri na www.tachyon-om.com alebo mi kludne napis a ja ta budem informovat co a ako aj s cenami...pekny dnik

lucia.s

ahojte prave som prisla od lekara a povedal mi dobru spravu,ze sa nemam coho obavat.a doporucujem to aj vam vsetkym,ktore mate strach ist na gyndu.zoberte odvahu a uvidite,ze vsetko dobre dopadne.drzim palecky a prajem vsetkym dievcatam skore uzdravenie a vela stastia.

lucia.s

ethel dakujem za odpisanie. Nie nebolia,ale uz sa mi to objavilo aj na druhej strane,ale len trosku.skusila som si aj niektore vytlacit a vyslo mi z toho take biele.budem rada,ked mi aj na toto odpises svoj nazor.velmi pekne dakujem

ethel

lucia s.:a nebolia? Ak nie,môže to byť len reakcia na niečo.Ak ti to nezmizne,nehanbi sa a choď.Vieš kolko žien má problémy a ešte aké a nehanbia sa.Denne taký gynekológ vyšetrí cca 40 žien.Zajtra by si už ani nepamätal,že si to bola ty.

lucia s.

ahojte!prosím pomôžte mi.na pyskoch,teda len na jednej strane sa mi objavili malé pupienky a neviem,čo to je.prosím pomôžte mi.hanbim sa ístˇ k lekárovi.dakujem vopred za pomoc

ethel

lenka9,to po užívaní ATB vznikne pleseň.Choď na gyn., nech ti predpíče nizoral,kúp si Canesten masť a masti si to,nepoužívaj mydlo,len detské-Bupi.Ale teraz len čistú vodu.