Pohlavne choroby - zapaly pochvy - ako ich liecit?

Príspevok v téme: Pohlavne choroby - zapaly pochvy - ako ich liecit?
anonym_621

Chcela by som sa spytat,ake lieky a aku liecbu doporucujete pri ochoreni streptococcusom agalactiae skupiny B a candida krusei.Doteraz som vsak opakovane mala candida non albicans.
Uz 3 roky trpim opakovanymi zapalmi pochvy.Stery ukazali znova a znova, i po prelieceni to iste: streptococcus agalactivae skup B a kvasinky Candida non albicans.Teraz pri poslednom stere z pochvy mam namiesto candida non albicans: candida krusei.
Prosim Vas co doporucujete?
Teraz mi brali znova stery a budu sa posielat do Bratislavy,aby bola vytvorena nejaka autovakcina.Pomoze mi to?
Chceli by sme mat druhe babetko,prve je uz 6 rocne,ale bojime sa koli opakovanym zapalom.
Dopredu vam dakujem za odpoved.
lucka79@post.cz

ayurvedsky maser

Viem vam s tymi problemami pomoct, ale je potrebna osobna navsteva. Kvasinky treba liecit v celom tele a nielen sa zameriavat na zenske veci. V prvom rade obmedzujte prijem cukru. Milan Pravda, Alternativna medicina, Liptovsky Mikulas

anonym-328

na stenach vonkajsich pyskov tak kde rastu uz chlpky sa mi vytvorili ako keby chrasticky alebo suche miesta co sa supu, svrbi to a stipe, poradite mi prosim okrem doktora aj nejake lieky ci masticky??vopred dakujem

meForMe

inak uz viem dalsiu vec,co mi zabera proti kvasinkam:) robila som experiment ze pocas posledneho menzesu som nepouzivala vobec tampony, iba vlozky,no a kvasinky sa nedostavili:) asi sa vam to zda normalne,ale ja som fakt rada,protoze kvasinky chytim z hocicoho..z plavarne,zo sexu,z tamponov,uz som mala pocit ze aj z toho ked sa len pozriem na kvasnice:)takze dalsia vec ktoru budem musiet ozeliet tak su tampony:(asi skusim kalisok.je tu este niekto kto to mava aj z tamponov?

zuzanqua

SVRBI MA TAM NA OHANBI NIEKEDY A NEVIEM CO TO JE POTREBUJEM POMOC POMOZTE CO TO JE A MAM 15 NESPALA SOM S NIKYM ESTE A NEMAM ANI CHALANA

šulka

ahojte chcela by som sa opytat, ked ma svrbí pošva a mam trochu vytok, a pritom ked som spala s chlapom, a jemu sa teraz šupe pipik, čo to známena? ďakujem