Pohlavne choroby - zapaly pochvy - ako ich liecit?

Príspevok v téme: Pohlavne choroby - zapaly pochvy - ako ich liecit?
anonym_621

Chcela by som sa spytat,ake lieky a aku liecbu doporucujete pri ochoreni streptococcusom agalactiae skupiny B a candida krusei.Doteraz som vsak opakovane mala candida non albicans.
Uz 3 roky trpim opakovanymi zapalmi pochvy.Stery ukazali znova a znova, i po prelieceni to iste: streptococcus agalactivae skup B a kvasinky Candida non albicans.Teraz pri poslednom stere z pochvy mam namiesto candida non albicans: candida krusei.
Prosim Vas co doporucujete?
Teraz mi brali znova stery a budu sa posielat do Bratislavy,aby bola vytvorena nejaka autovakcina.Pomoze mi to?
Chceli by sme mat druhe babetko,prve je uz 6 rocne,ale bojime sa koli opakovanym zapalom.
Dopredu vam dakujem za odpoved.
lucka79@post.cz

mva

Ahojte.kedysi som mávala obyčajný biely výtok a žiadne problémy,ale v poslednom čase sa ten výtok zmenil na priesvitný a číry ako voda a strašne to svrbí a páli.Neviete čo to je? Pochybujem že je to kandidóza,ked je ten výtok ako voda,lebo tam by mal byť biely a hustý.Tento nie je.Poradte,prosím.Dakujem.

lucia s.

Chod do lekarne a kup si masticku s jodom trochu to bude stipat ale pomoze alebo si na to daj tea try olej......nehol sa lebo to roznesies.

emik

Caute babenky...Prosim vas pomozte mi.Mam taky problem.Uz asi 3 dni mam husty biely vytok z posvy,strasne svrbenie a palenie,bolest na dotyk...Poradte mi prosim co mam s tym robit...Dakujem

gabriel

Skusala si uz niekedy svetelnu terapiu Bioptron? Odporucam. Ak chces napis na kryon01@centrum.sk a napisem ti viac

Ivka 1

Ak hľadáte živé probiotické baktérie v jogurtoch,tak hľadáte márne.Keď si jogurt kúpite,už sú dávno mŕtve.

pupa

lucia.s :
mňa trápi to isté..mám tam taký pupáčik ale mňa to bolí..aj tak v podbrušku ma bolí..hanbím sa ku gynekológovi ale idem tam

levica

Výtok sa môže meniť aj s fázamy menštruačného cyklu.Ak Vám nespôsobuje iné ťažkosti ako pálenie,svrbenie je to OK.Často sa objavý pri strese alebo zlej životospráve.Menej sladiť,jogurty s probiotickou kultúrou a veľa tekutín.Žiadne ,,tangače,, teplé oblečenie a hygiena.