Ako zastaviť menštruaciu?

Príspevok v téme: Ako zastaviť menštruaciu?
faith

Mám velký problém, pondelok som objednaná na jeden zákrok, dosť intimny pod narkozou, nemožem to odložiť lebo odchádzam. Ako naneštastie som to včera dostala. Vačšinou mi to trvá 5 dní, potrebovala by som aby som to pondelok nemala. Skušam ascorutil, citrony, ale bojím sa že moje telo sa nedá oklamať. čo možem ešte urobiť? naozaj to nemožem odložiť:(

sarita2612

Dobrý deň, v prípade, že máte 15-19 rokov by som vás chcela požiadať o vyplnenie tohto dotazníka. Je to dotazník o antikoncepcii, ktorý je súčasťou mojej seminárnej práce. Za každú odpoveď budem vďačná.
Link:
docs.google.com

strapo 108

na zastavenie- respektíve zníženie toku krvi j sú dobré bylinky pastierska kapsička, stavikrv vtačí, krvavec toten, myší chvost..... a úplne zastaviť menštruáciu sa dá len hormonálnymi tabletkami, ktoré predpíše lekár, alebo možu pomocť aj prípravky firmy energy- gynex, cytovital, - ale tie skor upravujú cyklus, Pokial k tomu nie je velmi vážny dôvod- nerobila by som to!

petronneta

v oprávnených prípadoch môže lekár predpísať canavit kvapky, čím sa redukuje alebo zastaví krvácanie.

stylelucky

Ja byt tebov robim to naopak, pila by som vela cerveneho vina a chininu tonic, aby som sa toho co najskor zbavila.

Timea zvychodu

Potrebujem od vás radu mam 7 Dňovú menštruáciu ktorú nemam pravidelne.Raz mi meškala 5 mesiacov,mam ju raz slabú a raz silnú.Vsimla som si aj to že keď idem spat nemozem spat rovno ale musím byt skoro posediacky aby som nepretiekla.
Mam 13 rokov a potrebujem neak zastaviť menštruáciu.Prosim o rady❤️

mia526261

ahojte, idem na vychodnu vo stvrtok stanovat a dneska som dostala kramy ktore mam mat do nedele, neviete mi pomoc ako ich rychlejsie ukoncit alebo uplne zastavit prosim? ??

Sparkle

Dnes som dostala menštruáciu, ktorú mávam 8-9 dní. Mám 12 rokov a prvú menštruáciu som dostala pred 1,5 rokom. Mávam ju veľmi silnú. Potrebujem ju zastaviť alebo sa jej nejak zbaviť. Čítala som, že by ju mal zastaviť repíkov čaj, citróny, atď.... dnes som si uvarila 3 sáčky repíkového čaju s citrónom do jednej šálky, dúfam že čaj zafunguje a mne menštruácia aspoň skôr skončí. Ak máte nejaké rady a tipy ako ju zastaviť (okrem liekov) tak prosím napíšte. Za každú rady a tip budem rada. Ďakujem

Sparkle

Dnes som dostala menštruáciu, ktorú mávam 8-9 dní. Mám 12 rokov a prvú menštruáciu som dostala pred 1,5 rokom. Mávam ju veľmi silnú. Potrebujem ju zastaviť alebo sa jej nejak zbaviť. Čítala som, že by ju mal zastaviť repíkov čaj, citróny, atď.... dnes som si uvarila 3 sáčky repíkového čaju s citrónom do jednej šálky, dúfam že čaj zafunguje a mne menštruácia aspoň skôr skončí. Ak máte nejaké rady a tipy ako ju zastaviť (okrem liekov) tak prosím napíšte. Za každú rady a tip budem rada. Ďakujem