Condrosulf

milko

Condrosulf 800 (najsilnejsi) uživam poctivo dlhodobo 2 roky s prestávkami. Necítim ze by mi pomáhal a to nemám artozu 2 ani 3 st.Odporucil mi ho dávno ortoped. Druhý ortopéd mi teraz po rokoch povedal ze condrosulf je neúčinny pretože neobsahuje všetky tri potrebné zložky pre chrupavku (MSM chondroitín glukosamín). Je to ako by ste dieru v omietke platali len mokrým pieskom.Chvilku to drží..Potom odpadne. Chýba tam lepidlo.To su tie ostatné zložky. Navyše na rozdiel od ostatných produktov ( ktore maju všetko a este aj naviac vitamin C na vstrebavanie boswelu) je predražený. Jedna denna dávka condrosulf obsahuje menej učinnej látky v mg ako u konkurencie. Ja už som si našiel spravny a UČINNÝ výživový preparat na klby ale condrosulf to určite nieje. Reklamu robiť nemôžem. Za condrosulf som zbytočne vyhadzoval peniaze.

Roz

Potrebovala by som vedieť, či Condrosulf býva indikovaný pacientom s postraumatickou artrozou, v mojom prípade nič takého po OP žiadny lekár nenavrhol /okrem Flector EP/ a dnes po 5 rokoch môj členkový klb potrebuje artrodézu - t.j. operáciu ....
Alebo liek Condrosulf je len pre iné kĺby ako je členok ?

mačka

brala som to 2 roky asi 15 rokov dozadu, vtedy som začala mať problémy s tlakom + s hrubým črevom, dlho som to zase nechcela aj keď mi lekár tvrdil, že to nemôže byť z liekov, teraz som opäť začala s tým, že snáď sa lieky medzi časom trochu zlepšili, ale figu, v sobotu mi vyskočil spodný tlak na 110, aj keď beriem pravidelne lieky na tlak, a problémy s brucho sa ozvali tiež, ledva sedím, mám pocit, že mi vypadnú vnútornosti a reže ma podbruško, tak asi s condrosulfom skončím

rojo

ja by som sa chcel spytat, ci niekomu stupol po uzivani Condrosulfu tlak? Lebo mne ano, dost vyrazne (aj sa objavili arytmie). Je tu niekto taky? Okrem toho sa objavovali/objavuju bolesti hlavy a takmer kazdodenna unava. Nezda sa mi to normalne

SDBC

SDBC Užívam tento liek už dlho a každý deň, lebo už sa môže každý deň užívať. kedysi to bolo s trojmesačnými intervalmi.Veľmi dobre zabral a pomáha.Ale to spomínané avokádo vyskúšam, tomu verím

michajela

Ďakujem Vám za názory..letáčik som si čítala ako prvý, nemám 12rokov...v nežiadúcich účinkoch sa nič také neobjavilo, preto ma to zarazilo..k lekárovi idem, ale až v stredu, chcela som vedieť, či niekto nemá podobnú skúsenosť..