už 3roky sa vždy pohádame iba ZA MŇA :(

Príspevok v téme: už 3roky sa vždy pohádame iba ZA MŇA :(
bublinka69

cafte.mám obrovský problém a dosť za zaň hanbím :(
Mám perfektného priateľa,ktorý ma už vyše 3rokov verne miluje.
Aj ja jeho,ale,vždy si nájdem niečo,za čo sa pohádame..
Voľakedy to bolo za to, že bol so mnou málo,potom to bolo za moju obrovskú žiarlivosť(žiarlila som aj na kamošky) a v prítomnosti je to za to,že mi prestal dokazovať svoju lásku :( stále mu niečo vyčítam a už cítim,že jemu dochádza trpezlivosť :(
momentálne mi vadí to,že stále sedí za PC a chatuje..
Som totálne nešťastná,že sa stále hádame LEN za mňa..
chcem to zmeniť,len neviem AKO???ak môžete,poraďte.
Vika

jana69

Draha Bublinka69 ,pises,ze si NESTASTNA!? to je tvoj pocit, ze ano? chcem sa ta spytat-moze byt clovek nestastny, ak je vsetko idealne, alebo podla jeho predstav? JA, osobne si myslim, rozhodne NIE! Urcite MAS dovod citit sa tak, ako sa citis. To, ako sa citis je _PORIADNY dovod na zamyslenie sa, ci ten tvoj pocit NESTASTIA nie je OPODSTATNENY! TVOJE POCITY su na to, aby ta pred neprijemnostami VAROVALY! VELAKRAT sa mi OPLATILO 'posluchnut' ten svoj POCIT!

jana69

Draha Bublinka69 ,pises,ze si NESTASTNA!? to je tvoj pocit, ze ano? chcem sa ta spytat-moze byt clovek nestastny, ak je vsetko idealne, alebo podla jeho predstav? JA, osobne si myslim, rozhodne NIE! Urcite MAS dovod citit sa tak, ako sa citis. To, ako sa citis je _PORIADNY dovod na zamyslenie sa, ci ten tvoj pocit NESTASTIA nie je OPODSTATNENY! TVOJE POCITY su na to, aby ta pred neprijemnostami VAROVALY! VELAKRAT sa mi OPLATILO 'posluchnut' ten svoj POCIT!

gomez

To čo opisuješ sú len dôsledky. Príčina je niekde inde. Musíš si položiť tú správnu otázku. Ale keď si ju položíš tak si ju hneď odložíš. Tak to urobím radšej za teba: Môžem chcieť aby robil to čo chcem ja? Keďže doba vychováva netolerantných, nervóznych, neprispôsobyvých, sebavedomých mladých ľudí bez výdrže a sebazapretia je toto úplne očakávateľné...

sin

No aj tak si myslim, ze ciastocne je aj v nom chyba. Dajme tomu, ze ty si na vine z 90% a on z 10. Lebo pri velkej vacsine su na vine obaja. Ale kedze v tebe vidim vacsie percento, tak sa ty musis snazit 9nasobne viac ako on. Ziarlivost zahodit a pri hadani mu nechaj pristor a pytaj sa ho (kedze ta pri hadani len pocuva).
Mimochodom tak ma napada....viete ako sa nazyva zena ktora sa nehada s muzom? Je to jednoduche..predsa vdova :D ...k tomu chcem povedat len to, ze hadat sa trosicku obcas malokedy treba. Znamena to, ze jednemu zalezi na tom, co si mysli ten druhy. Ved predsa s debilom sa hadat nebudem, lebo je debil ;)

lilii

Ja si myslim,ze tie tvoje vylevy maju niekedy opodstatnenie.Zeny myslia uplne inak ako chlapi.Nic si nevycitaj.Vsetky sme rovnake.Aj mne kedysi vadili presne tie iste veci ako pises.Ale nas vztah je uz niekde dalej a teraz skor priatel vycita mne,ze ja presedim vela casu za compom a nevenujem sa mu.Keby bol ten tvoj taky skvely urcite by si mu nemala ,co vycitat.Rada na zaver-skus sa mu menej venovat,menej si ho vsimat uvidis karta sa obrati...

venuša

Mam pre Teba tip: Princip LOLA
Nespomeniem si teraz od koho tato kniha je, ale v knihkupectvách ju majú. Ked si to precitas, pochopis, že sa musiš zmeniť ak chceš svoj vzťah zachraniť, že lasky sa nam vracia presne toľko isto, koľko jej my sami davame a že žiarlivosť - lebo to je tvoj problém - zakope pod čiernu zem aj ten najkrajší vzťah. Ver mi, viem, o čom píšem, sama som tým pred rokmi prešla. A odvtedy som hapy.