už 3roky sa vždy pohádame iba ZA MŇA :(

Príspevok v téme: už 3roky sa vždy pohádame iba ZA MŇA :(
bublinka69

cafte.mám obrovský problém a dosť za zaň hanbím :(
Mám perfektného priateľa,ktorý ma už vyše 3rokov verne miluje.
Aj ja jeho,ale,vždy si nájdem niečo,za čo sa pohádame..
Voľakedy to bolo za to, že bol so mnou málo,potom to bolo za moju obrovskú žiarlivosť(žiarlila som aj na kamošky) a v prítomnosti je to za to,že mi prestal dokazovať svoju lásku :( stále mu niečo vyčítam a už cítim,že jemu dochádza trpezlivosť :(
momentálne mi vadí to,že stále sedí za PC a chatuje..
Som totálne nešťastná,že sa stále hádame LEN za mňa..
chcem to zmeniť,len neviem AKO???ak môžete,poraďte.
Vika

alzbee

jankapo: neboj sa, neranila si ma, pravdu si napisala...ved co myslis, preco ho moja mama nema rada?...lebo vidi, ze si ma neceni...ale ja som zialbohu taka, ze neviem spravit za minulostou jednu velku ciaru a ist dalej...dufam, ze sa mi to podari a pohnem sa dalej:)) dakujem vam za nazory:))

jankapo

alzbee..prepáč nechcela som ťa raniť, ale ja som mala ten istý prípad..a jeddine pomohla pauza asilná vôľa čo je fakt ťažké vydržať, ale každým dňom to bude lepšie bude Ti stúpať vlastná hodnota,,,píšem z vlastných skúseností ...a potom si ťa najde pravý čo si ťa bude ceniť...

niekto

alzbee tak sa ani nesnaz to stihnut :o)
dojdi aj ty vzdy nekskoro aby si nanho necakala dlho pripadne nech si pocka on

alzbee

niekto: ver tomu, ze ja uz som skusala vsetko mozne, ale nakoniec som aj tak vzdy bola ta, ktora cakala nanho...za ten cas, co sme spolu sa naozaj ani raz nestalo, ze by niekde cakal on na mna.. aj ked ja nahodou meskam, tak on meska este viac, nez ja...

alzbee

moniqa87: a mozem sa ta prosim ta spytat, ze ako to bolo u tvojho byvaleho s tym meskanim, ako ti to vysvetloval?...lebo ten moj je taky, ze niekam ideme, ja som uz obuta na chodbe, pripravena na odchod a on si spomenie, ze ved este si musi dopit kavu, potom si ide umyt zuby a ked sme uz konecne na odchode, tak si spomenie, ze ved si zabudol doma mobil a tak sa zase vraciame a nakoniec vsade len letime...ja by som ho proste vtedy najradsej prizabila. Alebo ako priklad aj mozem uviest, ze boli sme dohodnuti, ze busom 10.30h ideme do BA...a bolo 10.15h on sa isiel este len sprchovat, lebo dovtedy sa motal za pocitacom, v kuchyni alebo si topanky umyval...mna to neskutocne dokaze vytacat, lebo to uz podla mna hranici s nejakou chorobou, ze vsade si robit len cas a mysliet si, ze autobusar nema nic ine na robote, len na nas cakat a nam zastavovat, ked za nim bezime...

alzbee

moniqa87: no s tou trpezlivostou mas pravdu-mne to mama stale vravi, ze mam bozsku trpezlivost. Ale ked si v buducnosti najdem niekoho noveho a ten clovek bude meskat len 5minut, tak uz asi budem kypiet, lebo som uz na to uplne alergicka:)) Ale mne najviac vadi to, ze sa neda nanho spolahnut:((...no uvidime, co vyriesime...kazdopadne som myslela, ze on je jediny, ktory dokaze tolko meskat a vidim teda, ze nie...ako ked sa mame niekde stretnut, tak to zvykne meskat nejaku polhodinu a viac, ale milionkrat sa stalo, ze mal prist k nam domov...povedal, ze dojde okolo obeda a dotrepal sa az vecer alebo nedosiel vobec. A potom som sa pred mamou citila ako krava, ze on zase nedosiel a pritom jej som vravela, ze dojde. lebo ona ho beztak nema rada a on jej dava super dovody na to, aby ho nemala aj nadalej rada:(...a sice mi to moze byt jedno, ze ona ho nema rada, tak ale kazdy v kutiku duse tuzi, aby jeho rodicia suhlasili s partnerom. A ja mam uplne nervy, uz len ked sa to mam mamy spytat, ci k nam moze dojst..a ked to dovoli, tak kolkokrat on nakoniec nedojde..si vies predstavit, ako sa citim...no a potom nech nemam nervy! :-D

muriska

neviem preco ale tu je dolezita dovera a ked si clovek uz ani v to neveri ze si nepise s nikym tak to ide z kopca, nevravim ze mu zakazujem pisat si s kamosmi a spoluziakmi ci spoluziackami, to je v poho, ale s cudzimi ludmi cez pokec.. keby som sa to dozvedela tak by bol koniec, proste som si nasla niekoho komu to nevadilo, a navrhli sme si to obaja, vezmi si mi si nezakazujeme napr. toto - ja tu teraz pisem, lebo to vlastne nejde o ZOZNAMKU alebo take hovadiny mne vadi reci typu... akooo sa maaas a take debiliny.