už 3roky sa vždy pohádame iba ZA MŇA :(

Príspevok v téme: už 3roky sa vždy pohádame iba ZA MŇA :(
bublinka69

cafte.mám obrovský problém a dosť za zaň hanbím :(
Mám perfektného priateľa,ktorý ma už vyše 3rokov verne miluje.
Aj ja jeho,ale,vždy si nájdem niečo,za čo sa pohádame..
Voľakedy to bolo za to, že bol so mnou málo,potom to bolo za moju obrovskú žiarlivosť(žiarlila som aj na kamošky) a v prítomnosti je to za to,že mi prestal dokazovať svoju lásku :( stále mu niečo vyčítam a už cítim,že jemu dochádza trpezlivosť :(
momentálne mi vadí to,že stále sedí za PC a chatuje..
Som totálne nešťastná,že sa stále hádame LEN za mňa..
chcem to zmeniť,len neviem AKO???ak môžete,poraďte.
Vika

alzbee

Ano, ked sa so mnou on rozisiel prvykrat (ale vtedy to nebolo kvoli tomu jeho meskaniu, tam boli vtedy ine dovody) tak potom sa ku mne chcel vratit...a ja som polavila, lebo vlastne cely cas som verila, ze mu to zapne, ze spravil chybu a ked mu to zaplo, tak som bola najstastnejsi clovek pod slnkom, ze sme sa dali zase dokopy...tak ale pochopila som, ze my dvaja sme sa dali asi zato dokopy druhykrat, aby sme pochopili, ze sa k sebe nehodime. A myslim si, ze on si s tym jeho spravanim nenajde ziadnu babu. Lebo on nie je zly clovek, praveze naopak, ale toto jeho meskanie je neznesitelne. proste sa neda nanho spolahnut a preto si myslim, ze to mu ziadna baba nebude akceptovat alebo sa pletiem? Ale verim, ze raz to pochopi...mna najviac na tom vsetkom mrzi to, ze nakoniec som akoze ja ta zla...

AdamKrt

alzbee:

skoda, ze si mu neurobila nieco taketo."Podme sa milovat milacik. Priprav pekne postielku"

On tam dojde, vsetko nachysta a Ty ides akoze do kupelne. Ale potom si frnk a skocis si s kamoskami na kavicku, do kina. Po par hodinach prides spat a povies - "prepac drahy, trochu meskam" :-) A par krat mu to tak urobit....

alzbee

jankapo: mas pravdu...ale neplati to len u chlapov, ale vseobecne u ludi. Clovek sa zmeni iba vtedy, ked chce sam a nie, ked to od neho chce niekto iny. Ja mam priatela (alebo da sa povedat, ze v podstate uz ani nemam, ale to je momentalne "jedno"...), ktory vsade meska. Ale naozaj vsade...v zivote neprisiel nikde nacas ! ani si nevies predstavit, kolko trpezlivosti a namahy ma to stalo donekonecna mu vysvetlovat, ze nech sa zmeni, ze ved toto mu nebudu ani v praci akceptovat...nezmenil sa. A dlho som mu to tolerovala..az ma minule strasne nahneval, lebo zas a zas a zas nedosiel vtedy, kedy mal (on vlastne vobec nedosiel) a tak som mu uz napisala, ze je maximalne nespolahlivy clovek a ze si z ludi robi prdel, lebo naslubuje a nesplni...a samozrejme, kto bol nakoniec ten zly? No predsa JA! Lebo ja som ta, ktora nevidi, ze on sa snazi, lebo ja som ta, co sa ho snazi donekonecna menit...proste ja som ta zla, lebo som mu napisala pravdu! Nikto iny mu to asi zatial nepovedal a pritom kazdemu to vadi, ze vsade meska. Takze da sa povedat, ze spolu uz nie sme, nakolko sa ani jeden druhemu vobec neozvyame. A raz sme uz boli rozideni a vratil sa..tak som zvedava, ze dokedy to vydrzi teraz. Ale ja uz polavit nechcem, lebo viem, ze sa nezmeni. Dufam, ze aj ked si najde novu babu, tak ziadna nebude tak sprosta ako ja, ze mu tie jeho meskania a neprichody bude tak dlho tolerovat (vyse 2 a pol roka) a konecne mu to povie aj niekto iny, nez ja. Snad ai raz uvedomi, ze preco som ho chcela menit. Sorry, az tento prispevok nie je vobec k teme, ale musela som to zo seba dostat...

jankapo

adamkrt...ja nezovseobecnujem...len hovorim ze s terajsim som moc spokojna a ktamtemu by som sa isto nevratila..hovorim ze clovek ma vzdy na vyber, a vacsinou to ma tak ako chce

AdamKrt

Nezovseobecnuj. U mna je to napr. tak, ze priatelka mala kopec vycitiek, zo zaciatku. Uplne malichernosti, az cloveku rozum stal. Ale clovek si povedal, mudrejsi ustupi a urobil som jej po voli. Ale co sa tyka jej, ona sa moc menit nechce, vraj ju treba brat taku aka je... Ked je priatelke nieco neprijemne, tak to nerobim, pretoze ju milujem. A urcite si nedovolim nieco, ked bude ostro nesuhlasit ;-)

jankapo

adamkrt...a mám to z vlastných skúseností..až keď sme sa rozišli tak potom si ma začal ceniť a uvedomil si čo stratil..ale ja som s a už k nemu nevrátila...mne s a vidí že muža sa neoplatí meniť, najlepšie riešenie je rozchod a hned pochopí

jankapo

adamkrt....ja viem že si to myslel v dobrom, ale uznaj každý muž si dovoľuje k žene dovtedy dokiaľ žena povolí

AdamKrt

jankapo:

neviem, ci si ten film videla a pochopila spravne. Tie zeny sa dostali do vaznice za prostituciu. Tam je bezne, ze z priatela sa zrazu vykluje pasak, ktory zenu znasilni a potom ju nuti slapat.

Pointa bola v tom, ze ludia si myslia, ako im je zle, pokial nezistia, ze im je vlastne dobre a nemaju sa na co stazovat, pretoze existuju zavaznejsie problemy a nie malichernosti, ked niekto nevie, co by uz od dobroty vymyslel....

jankapo

adamkrt....keď naviac nemajú..to vieš su schopné a neschopné ženy ktoré chcú byť týrané, lebo samé pochádzajú z takej rodiny