už 3roky sa vždy pohádame iba ZA MŇA :(

Príspevok v téme: už 3roky sa vždy pohádame iba ZA MŇA :(
bublinka69

cafte.mám obrovský problém a dosť za zaň hanbím :(
Mám perfektného priateľa,ktorý ma už vyše 3rokov verne miluje.
Aj ja jeho,ale,vždy si nájdem niečo,za čo sa pohádame..
Voľakedy to bolo za to, že bol so mnou málo,potom to bolo za moju obrovskú žiarlivosť(žiarlila som aj na kamošky) a v prítomnosti je to za to,že mi prestal dokazovať svoju lásku :( stále mu niečo vyčítam a už cítim,že jemu dochádza trpezlivosť :(
momentálne mi vadí to,že stále sedí za PC a chatuje..
Som totálne nešťastná,že sa stále hádame LEN za mňa..
chcem to zmeniť,len neviem AKO???ak môžete,poraďte.
Vika

AdamKrt

Mna napadlo k tejto teme, ako nedavno v TV davali film Dennik Bridget Joansovej, druhy diel. A tam sa v thajskom vazani stazovala "kolegyniam", ze aky je jej priatel hnusny a co vsetko robi zle. Potom dotycne damy chceli konkretne vediet, co robi zle a oni hovorili, ako ich priatel bije, droguje, berie im peniaze... A ona zrazu zistila, ze to vsetko boli take malichernosti, az sa za to hanbila..

jankapo

mne sa vidí že v takom prípade majú vždy chybu obaja a nielen Ty..že si už od neho závislá a on to vie a to využíva..a´potom ženy vyznejú ako nerozhodné že nevedia čo chcú a nechajú so sebou zametať...daj mu pauzu a ten pocit sa stratí....on si uvedomí čo straca a v tebe s astratí ten pocit uvidíš ako si ť bude ceniť ...mám toosvedčené u seba

zufalaAla

ja tak isto nejak som na tom ako ty....akurat, ze ten moj nechatuje to by som ho asik zabila...:D...ale vzdy si vsetko vysvetlime....od toleruje moju ziarlivost ...niekedy sa na nu pekne pousmeje a niekedy sa hneva...ale lubime sa strasne moc

katrenka20

no ako ja tiez ziarlim na kamosky jeho, kvoli mne prestal chatovat, lebo je to rozbijanie vztahov ten vas chat a urcite mi musi dokazovat lasku, no nepotrebujem ku tomu vela (:

janka10

bublinka 69...tu by ma zaujímalo že ako dopoadol tento vzťah...ale myslím si že chybu mali obaja a nie len ona...

bublinka69

marco..aj to viem..ale povedz mi to,ked mna napadaju sproste myslienky...a nie teraz,ked som v pohode..mozno za vsetko moze ziarlivost..

bublinka69

katika88..ja viem ze nie som taka "sisi" sama..ze nas je viac..zijeme brutal dobu,kedy citlivi ludkovia bojuju so vseljakymi nastrahami..budem sa snazit zmenit,ale uz som to skusala tolkokrat... :((( INAK : STASTNE A VESELE :O)

marco

to, ze ta niekto nema rad tak, ako si to predstavujes ty, neznamena ze ta nema velmi rad, mozno najviac jak dokaze. nepokaz si to a mysli na to..

katika88

Bublinka69 tak si daj na Novy rok zavazok ze sa polepsis.Rozhodne sa treba nad sebou zamysliet.Ja som tiez obcas taka a potom ma to velmi mrzi ze som pokazila pekny den s priatelom hadanim sa pre zbytocnosti.

bublinka69

jana69...a co sa s nim mam teraz rozist len preto,ze ja si namyslam kraviny???mne je s nim skvele,len stale vymyslam...chcela by som to zmenit,len netusim,AKO???