Akupunktura

Mattus

Moja skusenost s Jerikos Kosice.. spred 13 rokov
Mal som traviace problemi kt.vyvrcholili absolutnim zlyhanim zaludka..doslova mi hnilo jedlo v zaludku..nevedeli mi nikde pomoct.hadica so krku vraj mam zapaleny zaludok..jdol som raz za 3 dni , raz za 7dni toaleta...schudol som 20kg na kost myslel som ze zdochnem....12 hodin spanku nestacilo este som dospaval v skole..nikde mi nevedeli pomoct..az Jerikos..akupuktura.po kazdom sedeni mi prezblnkovalo v zaludku.....mal som zatoxinovanu pecet otraveny som bol.plus crevo a pankreas..akupunktura ma zachranila..doteraz verim tomu ze by som mozno aj zdochol nebit jej...doteraz mozem jest vsetko kombinacie take co by sa iny clovek zosral ..
A planujem ist znova koli inym veciam...to ze niekomu nepomohlo neznamena ze to je blud.

Mattus

Moja skusenost s Jerikos Kosice.. spred 13 rokov
Mal som traviace problemi kt.vyvrcholili absolutnim zlyhanim zaludka..doslova mi hnilo jedlo v zaludku..nevedeli mi nikde pomoct.hadica so krku vraj mam zapaleny zaludok..jdol som raz za 3 dni , raz za 7dni toaleta...schudol som 20kg na kost myslel som ze zdochnem....12 hodin spanku nestacilo este som dospaval v skole..nikde mi nevedeli pomoct..az Jerikos..akupuktura.po kazdom sedeni mi prezblnkovalo v zaludku.....mal som zatoxinovanu pecet otraveny som bol.plus crevo a pankreas..akupunktura ma zachranila..doteraz verim tomu ze by som mozno aj zdochol nebit jej...doteraz mozem jest vsetko kombinacie take co by sa iny clovek zosral ..
A planujem ist znova koli inym veciam...to ze niekomu nepomohlo neznamena ze to je blud.

Katkakaj

Zdravim. Chodila som na akupunkturu Jerikos v ba. Pani doktorka ma vyliecila z chorob ktore su z pohladu doktorov neliecitelne. Okrem ineho pomaha mi nefajcit (ihlickami) zatial uspesne. Mojmu muzovi vyliecila tak isto vraj nevyliecitelny kozny problem... ked mam problem idem tam a este ani raz som nebola sklamana alebo ze by som mala pocit nicoty. Vzdy mi pomohla a aj pomaha. Viete... ked nemozete jest uz uplne NIC lebo zreva mate na dovolenke a zrazu niekto pomoze a mozete jest po liecbe vsetko tak si myslim ze je to nie maly dokaz pre mna samu ze akupunktura ma vyznam

KatkaKaj

Zdravim. Chodila som na akupunkturu Jerikos v ba. Pani doktorka ma vyliecila z chorob ktore su z pohladu doktorov neliecitelne. Okrem ineho pomaha mi nefajcit (ihlickami) zatial uspesne. Mojmu muzovi vyliecila tak isto vraj nevyliecitelny kozny problem... ked mam problem idem tam a este ani raz som nebola sklamana alebo ze by som mala pocit nicoty. Vzdy mi pomohla a aj pomaha. Viete... ked nemozete jest uz uplne NIC lebo zreva mate na dovolenke a zrazu niekto pomoze a mozete jest po liecbe vsetko tak si myslim ze je to nie maly dokaz pre mna samu ze akupunktura ma vyznam

Jerikos

Absolvovala som diagnostiku a 10 rocedur v jerikose v Kosiciach...prisla som o 290 eur bolesti nadalej pretrvavaju...vsetky negativne recenzie su pravdive.

Bajop

Akupunktura je skvela.Ja som zacal chodit Do Zvolena.Perfis doktor tam je.Mam prasknute platnicky trpnutie palenie nohy a bodava bolest.Plus dokatovane rameno.Pan je profik.Staci mu povedat vas problem a ihned vie co ma spravit.Cena je super za prvu proceduru som platil 15...a za druhu chcel 10....mozem vam povedat ze som natom omnoho lepsie a budem pokracovat v lieceni aj ked som bol skeptik.. Pripravte sa nato ze mozte mat aj reakciu ale postupne uticha a je lepsie.Pravda je taka ze naozaj treba doktora ktory vie co ma spravit a hlavne mu ide o pacienta!A nie hned zbohatnut na bolesti druheho.Nakoniec vas este aj ponaprava. co robia vstupne vysetrenia vas len okradaju!!Je to uz starsi panko ma svojsky humor prostredie nieje moc nobl ale pristup super a liecba naurovni.Ja som rad ze som dotoho isiel.

mjanik

k otázke DOMINIKA(nebol som na túto stránku pustený):
ranné hnačky spôsobujú obličky slabí jang) Doporučujem posilniť jang
a potom trávenie ako celok-akupunktúra

0vecka

Mrazika vasa chyba.. spytaj sa hocijakej skeptickej komunity alebo lekarskej komory. ti ti povedia ze je to bullshit... to ze aj napriek tomu ste vyhodili 290 EUR je len vas problem

Mrazika

Syn chodil na akupunkturu do ke jerikos...ako bolo pisane vyssie pre nas ziadna zmena len vyhodenych 290€ co je nie malo,vybtat dopredu peniaze aby si poistili prijem a potom sa ani nezaujimat ci to pomohlo????Tak to by som sa hanbila robit,este si pocitat pred klientmi zarobene peniaze tak toto je uz vrchol...