Akupunktura

Castaway

Ono nie je všetko zlé, čo pochádza z východných učení. Napr. tá energia Či podľa mňa skutočne existuje a jej nositeľom nie je diabol, ale človek. To ostatné môže byť postavené viac menej na placebo efekte. Divné je to, že existenciu energie Či ešte vedecky nedokázali.
Možno by sa tým dali robiť rôzne dobré veci, ale ja sa do toho už púšťať nebudem.

Sonoga3282

Prosim Vas, kto bol na akupunkturu v Jerikos-e, viete mi povedat ci pracuju aj cez vikend alebo iba cez pracovny tyzden? Dakujem

Rescue84

Akupunktura poznám dvé mieste gde robia špičkovi odbornici dame si blišie niečo o Akupunkture čo vlastne je a načo se použiva

Akupunktúra je metóda alternatívnej medicíny, ktorá zlepšuje zdravotný stav ľudského organizmu. Patrí medzi najstaršie liečebné praktiky sveta, ktorú môžete využiť takmer pri každom zdravotnom probléme. Ošetrenie akupunktúrou je jednoduché, ale pritom mimoriadne účinné na zdravie človeka.

Čo dokáže vyliečiť?

Akupunktúra je mimoriadne úspešná metóda alternatívnej medicíny, ktorá dosahuje úspechy v liečbe, diagnostike a prevencii vyše 300 ochorení.

Akupunktúra vylieči:

Bežné bolesti - bolesti hlavy, zubov, tváre, kĺbov, chrbtice a krížov, migrénu, ale i poúrazové a pooperačné bolesti.
Funkčné a psychosomatické poruchy - poruchy žlčníka a žlčových ciest, vredovú chorobu žalúdka a dvanástorníka, chronickú hnačku a zápchu, zvýšený alebo znížený krvný tlak, impotenciu, frigiditu, nočné pomočovanie, bolestivú menštruáciu, celkovú telesnú slabosť a malátnosť, problémy s trávením, niektoré metabolické poruchy a mnoho iných.
Alergické ochorenia - astmu, atopický ekzém, sennú nádchu, žihľavku.
Neurologické a reumatické ochorenia - depresie, zápaly nervov, poruchy spánku, osteoporózu, Parkinsonovu chorobu apod.
Závislosti - na alkohole, heroíne a iných drogách.
Ďalej vylieči vypadávanie vlasov, celulitídu, akné, môže zvýšiť výkonnosť a odolnosť, poruchy imunity, syndróm chronickej únavy apod.

Miška

Ja som bola na akupunktúre zatiaľ len raz. Hrozne ma bolel chrbát, v noci som sa budila na bolesti. Dostala som asi 5 ihiel do rúk. Moja bolesť úplne zmizla a to už prešli asi 3 mesiace. Dnes idem opäť na akupunktúru s úplne iným problémom. Tak uvidím...

ludo321

Takze som po akupunkture, mal som a stale mam problem so zapalenym nervom, od driekovej chrbtice po celej pravej polovicke zadku a pravej nohe. Silna paliva bolest tiez nazyvana ischias. Jerikos ma ubezpecoval, ze akupunktura to samozrejme lahko lieci. Po 10tich navstevach ziadna zmena. Bolest pretrvava, zapal tak isto. Som akurat chudobnejsi o 290e. Podla Akupunkturistky mi malo byt lepsie uz pri 6-7 terapii, ale ked nebolo tak vravela, ze to az o mesiac mi bude dobre. Samozrejme ze raz mi snad bude lepsie, ale asi to nebude mat nic spolocne s akupunkturou. Ale s tymi vsetkymi liekmi a infuziami, ktore teraz uzivam. Kazdopadne Jerikos neodporucam, doktorka s vami nekomunikuje len zahovori "nebojte sa ja viem co robim" , takze neviete co napichava , preco to napichava, nepovie vam nic, ani sa nepyta ci je vam lepsie. Velmi zly pristup.

ludo321

Ja som bol na akupunkturu, vlastne zatial len na diagnostiku a prvu proceduru. Osobne som bol na akupunkture Jerikos v kosiciach.
Ceny: diagnostka 60e
nasledne ma caka 10 procedur v hodnote 230e
spolu tam necham 290 a uvidim ci mi pomozu, Som naozaj zvedavy.