Akupunktura

jack-black

ďakujem vám, ja už toľko peňazí obetujem :) a dá sa vyliečiť aj napr. drogová závislosť alebo od fajčenia? neviete niečo o tom? čítakl som kdesi ze je to možné

Petuska B

Akupunktúra je drahá, bohužiaľ ju neprepláca zdravotná poisťovňa a mala by. No je fakt dobrá, dokáže zabrať skoro pri každej chorobe, dovolím si tvrdiť pri každej chorobe, no nie pri každom jedincovi. Mňa osobne vyšlo jedno sedenie na 750sk a to bolo pred 5 rokmi. No pomohli mi to nadlho. Záleží jasné aj akého akupunkturistu si nájdete. Zas ak máš iné lacnejšie možnosti a nemáš veľa financií, tak do toho ani nechoď. Ale ľudia, ktorí sú už zúfalí a majú napr. rakovinu, tak tí serú na to koľko to stojí, hlavne, že im to pomohlo a poznám dosť, ktorým to pomohlo.

zwedavus

ja som raz bola odhodlaná, že to vyskúšam, našla som si aj akupunkturistu, ale keď som si pozrela cenník, skoro som odpadla. nehorázne vysoké ceny to boli, teraz neviem či všetci majú takéto ceny alebo iba ten dotyčný. a hlavne - najskôr bolo potrebné vstupné vyšetrenie, už to samotné bolo drahé, no a samozrejme k tomu všetkému plno iných poplatkov. a nie, akupunktúra nie je len na vážne ochorenia, pomáha pri mnohých záležitostiach.