Stitna zlaza

Príspevok v téme: Stitna zlaza
mata

Moze mi niekto poradit ako liecit stitnu zlazu bez liekov?Ja som pred rokom bola liecena na zvecsenu funkciu stitnej zlazy ,ale potom som odysla do zahranicia .Menzes mi chodil zatial kazdy mesiac, len v niekolko dnovych rozdieloch,ale teraz mi nedosiel 3 mesiace.neviem ci je to zapricinene koli stitnej zlaze ale tehotna niesom.da sa to liecit aj nejakymi vytaminmi alebo podobne?Dakujem.

ocino

marian.Mam 10ročnu dcerku a je chora na štitnu žlazu.Lekari povedali že jej už nepracuje a že sa to už neda liečit ,ja neverim tomu,predsa sa musi niečo na to najst. Ak niekdo o niečom vie tak prosim o radu.Vopred srdečne dakujem.

kelly

Peťo, behni k obvodnému lekárovi, mal by ťa poslať na očné a potom aj na štítnu - oči a štítna žľaza spolu dosť súvisia, môžeš mať ale napr len očný tlak pnarušený - z toho tie bublinky, väčšinou to sprevádza aj bolesť hlavy.

igris

peto, neviem preco si myslis , ze si v sekcii zenske problemy, poruchu stitnej zlazy maju aj muzi :), skus si kliknut informacie, na ktore odkazuje kuki aby si sa o tom dozvedel viac

peťo

Ahojte viem, že som v sekcii ženské problémy, ale aj ja mám podobný problem a som chlap. Takže mám zniženú vykonnosť neustalu únavu a počas slnka sa citim zle na večer je to už v pohode. Mám aj problémy s očami vydim pred očami čudne bublinky take male neviem to inak opísať, psychicky som na tom zle môže toto súvisieť so štitnou žľazou?????
Prosim poradte

beat

ak chceš skus... napíšem ti o jednej liečitele, je z Levíc.... cislo je 0907833300, je velmi zlata. Mna uplne vyliecila z astmy a alergii silnych co som mala dlhe roky a brala kopec liekov, injekcii a pod. Sice trvalo to dlhsie, ale som uplne zdrava a nic mi nie je a nebveriem nic. Ani lieky ani tabletky. Lekari nechapali a ani ja, lebo najprv som tomu neverila. Ale je fakt zlata a dobra hlavne. Tak drzim palec a ozvi sa jej, lebo ma viac ludi.

lada

Stretli ste sa zo zapalom stitnej zlazy?Jooooj ,je to priserna bolest ale da sa to preliecit.Momentalne som bez liekov a chodim kazde tri mesiace na kontroly a vraj je to v pohode.Ale neprajem nikomu co tomu predchadzalo.Vela zdravia...

beyhan

pre tinu, ja sa liečim na zníženú funkciu štítnej žlazy a ja som bola stále veľmi unavená, priberala som, mala som zdvihnutý cholesterol a vypadalo mi hodne vlasov.Teraz som na liečbe. Pri zvýšenej funkcii čo ja viem malo by sa zase chudnúť...