Stitna zlaza

Príspevok v téme: Stitna zlaza
mata

Moze mi niekto poradit ako liecit stitnu zlazu bez liekov?Ja som pred rokom bola liecena na zvecsenu funkciu stitnej zlazy ,ale potom som odysla do zahranicia .Menzes mi chodil zatial kazdy mesiac, len v niekolko dnovych rozdieloch,ale teraz mi nedosiel 3 mesiace.neviem ci je to zapricinene koli stitnej zlaze ale tehotna niesom.da sa to liecit aj nejakymi vytaminmi alebo podobne?Dakujem.

wqwer

Ale k veci.

Ak ma niekto problem zo stitnou zlazou, ktory bol zisteny endokrinologom tak vo vlastom zaujme by si mal prestudovat do bodky nasledujucu webstranku predtym ako pojde znovu doktorovi. Stranka bola vytvorena na zaklade vyliecenych pacientov aby pomohla inym pacientov stitnej zlazy, ktori su beznadejni.Ti ktori tieto informacie nemaju iba prezivaju.Toto je startovaci bod na drahe k uspesnemu lecieniu stitnej zlazy. Je to typ liecby kde moje telo a doktor su jeden team. Typ liecby ostatnych pacientov je doktor lieci moj krvny test(TSH), ktory iba urcuje spravnu funkciu hypofizy nie stitnej zlazy.

www.stopthethyroidmadness.com

wqwer

Sledujem tieto fora lebo hladam endokrinologa aspon priemernymi znalostami o lieceni stitnej zlazy pre moju mamu. Ja tieto veci nenechavam na nahodu a preto si viem takehoto doktora vybrat. Kriterium je, ze bude ovladat drvivu vacsinu co uz viem ja alebo ti od ktorych som sa to sam naucil.

Obdivujem takych ludi ako RNG a Peto T, ktori naozaj vedia vela, ale minaju cas s ludmi, ktori sa nemaju zaujem liecit jednoducho a ucinne. Je vas skoda!Ja som tom robil tiez, ale teraz viem, ze da sa pomoct iba ludom, ktori pomoc chcu a dokazu nieco preto urobit

dream

Zdravím, v pondelok som bol na vyšetrení, pretože som bol často chorý za posledný polrok asi (6 x) výter nič nepotrvrdil a brali mi krv, výsledký dobre až na štítnu žľazu TSH 12 aj niečo čiže asi tri alebo štvornásobne väčšie ako je maximum ... Mám sa ist objednať ku doktorke... Zaujímalo by ma či sa to da znížiť na hodnoty v norme a či sa to da úplne vyliečiť. Ďakujem :-(

RNG

ester, jod v krvi po zjedeni morskych rastlin jasne dokazuje, ze sa jod vstrebava.
Tak isto jodovy flak z jodovej tinktury postupne zmizne z tela, ale nie ked ho das na papier, tj sa neodparil ale vstrebal do tela. Tvoja lekarka by si mala trochu toho o tom prestudovat.
Inac kto chce, tomu poslem na E-mail literaturu z vyskumu na jod, nie je to noc noveho, je to z osemdesiatych rokov (1980), takze je to volne dostupne na internete.
Pozrite napriklad na :
www.health-science-spirit.com