rano ploche brucho, po jedle jak tehotna!!!

mirka 23

Nie :) Mlieko je škodlive. Spôsobuje veľa zdravotných problemov.
Tu je dosť dobrý članok ak budeš mať čas :)
-odkaz odstránený-

mirka 23

Papaja presne, nechty mam ovela silnejšie odkedy nepijem mlieko a mliečne veci a nemam tie biele čiaročky na nechtoch.

aj ja :(

rovnaky problem mam :) ale nejedna sa podla mna o intoleranciu na mliecne vyrobky lebo ako tu baby pisu staci aj ked vypiju vody a uz je gravidita :))
ja to mam rovnako a neviem no, zeby sme boli v pase tak chude ze to hned vidno ked sa naplni zaludok? :( alebo to je skutocne zlym travenim?

papaja

max.gluetus

presne :))
ja som najskor tie mliecne vyrobky vylucila uplne ale teraz si sem tam dam pohar mlieka alebo tak,no nie velmi casto ale prezijem :)
a ani nepozorujem,ze by mi to nejak chybalo,ako z oblasti nedostatku vapnika,nechty mam napr.silnejsie ako kedykolvek predtym,ak to vobec nejako suvisi a chora som nebola uz rok :)

max.gluteus

papaja: Musim suhlasit ako by som sa pocuval pred troma rokmi. Inak tiez mam intoleranciu na mlieko ale neodsudzujem to viem, ze ked za den vypijem 0.5 litrov mlieka tak som v pohode ak viacej potom to vyusti do sra.....ciek. Okrem toho mlieko mi nechyba pecivo tiez je to len sila zvyku.

papaja

ako ja mam na sebe odskusanu jednu dietu,mozno to nikoho nezaujima ale zistila som,ze som schudla ak som vylucila to ,co mi skodilo,resp.horsie travilo a to boli mliecne vyrobky a ovocie a pecivo,nejdem robit zo seba odbornika,hovorim iba co fungovalo na mne,nielenze som schudla ale super mi travilo a velmi sa mi zlepsila plet tak kazdy moze na sebe odpozorovat co mu skodi a co nie,lebo vsetci sme individualny a mame rozdielne travenie :)