rano ploche brucho, po jedle jak tehotna!!!

alena37

prosim poradte mi niekto, co si mam dat do kavy miesto mlieka, len mi prosim neradte pit cistu kavu bez mlieka... dakujem

martinaT

sleny chcela by som sa vas opytat o radu ktore jedlo sa vam zda menej kalorickejsie vyprazane huby alebo halusky s kapustou?:)neviem co na obed a na obe mam chut :P

lyzicka

skusila som si dat taky den dva bez jogurtov... ale musli s mliekom som si rano neodpustila, ani syr na spagety :) tak uvidime, a pijem uz len vodu z vodovodu, ziadne bublinky.... jedlo skusam viac rozzut, aby sa lepsie a rychlejsie stravilo, nejem nic, co by bolo tazke na zaludok... a cvicim, takze dufam, ze to brucho sa my uz po jedle zvacsovat nebude...

mississ

derra, mas pravdu, len male percento zien je so svojim telom spokojnych. sme asi na seba prilis kriticke a narocne. ale musim ti povedat, ze ty musis mat naozaj krasnu postavu. pri takej vyske mas podla mna super vahu. ja mam o troska menej cm, no zato o nieco viac kg. snazim sa uz nezaoberat tolko mojim telom, uz je to stale len lepsie a lepsie, tak pevne verim, ze onedlho sa uz od tych myslienok uplne odputam. a s tou posilkou, mudro si spravila, ja tam uz tiez nechodim, lebo som nemala svojho vlastneho trenera a tak som vsetky stroje len tak laicky pouzivala, no skor mi to uskodilo ako pomohlo.

derra

mississ, ja nepoznam zenu, ktora by bola so svojim vyzorom celkom spokojna :-) Tak, snazime sa aspon priblizit k dokonalosti, aj ked pre kazdeho dokonale telo predstavuje iny model..
Ja nechodim do posilky, odkedy som si tam poskodila krize neprofesionalnym zaobchadzanim so strojom, takze nabuduce iba s trenerom :)
Ja meriam 176 cm a vazim 58kg. Menej by som nechcela vazit, ale rada by som nabrala nejaku svalovu hmotu, citim sa makka, jedine ruky ramena v pohode .)

mississ

derra, jasne, ani ja nevydrzim dlho bez sladkeho. vies, u mna je to tak, ze asi nikdy nebudem so sebou spokojna. vzdy si najdem nieco, co mi prekaza a nepaci sa mi. snazim sa zdravo (nezdrave tuky som uplne vylucila, sladke si ale doprajem) a pravidelne (to sa mi az tak nedari) stravovat, kazdy den/ kazdy druhy den si zacvicim aspon na tych 10 minut. no stale je na mne nieco, co musim vylepsit. chodila som aj do posilky, ale zdalo sa mi, ze z tych cviceni som nabrala dost svalovej hmoty a aj moje nohy tak svalnato vyzerali. aj teraz v lete na kupalisku sa strasne hanbim v plavkach. dufam teda, ze pride den, kedy sa budem citit dobre. a derra, mozem sa ta opytat, kolko merias a vazis? ak ti to teda neprekaza a mozes to tu zverejnit, dakujem.

derra

mississ, zabudla som este dodat, aby to zase nevyzeralo tak, ze si ani nemlsnem, tak milujem zmrzlinu, ale tu si dam iba s priatelom na prechadzke a tiez cokoladu, ale iba kvalitnu a milujem svokrine domace pecene zakusky :-) Ale to mame len raz za cas...
A cvicim, ale len doma, uz mam taku svoju zostavu, netrva to dlnho. Snazim sa cvicit aspon kazdy druhy den :-)A s priatelom chodime behavat okolo jazera, ale nevydrzim dlho len takych 10-15 min. Potom mam take obdobie ked so sebou nic nerobim, nechce sa mi. Ja som dost stihla, len so sedacimi svalmi nie som spokojna, chcela by som mat vacsi a tvrdsi zadok :-)
Ty by si rada schudla, alebo len mas pocit ze sa nezdravo stravujes a chces sa polepsit? :-)