Ako sa mám uvoľnit pri sexe?

Príspevok v téme: Ako sa mám uvoľnit pri sexe?
Kika:)

Ako sa mám uvoľnit pri sexe?
Viem, som mladá, mám len 17, ale chodíme s priatelom adekvátne dlho a chcela by som aby sme začali spolu pohlavne žit...Ako nie som panna, ale jednoducho som si to zatial nikdy poriadne neužila, neviem sa uvolnit, prejavit emócie, atd...Neviem či ma chápete, dfm že áno, ja viem ono sú to možno len také pubertálne Výjavy, a zbytočné vymýšlanie, Jednoducho sa hambím prejavovat sa, neviem či niečo neurobím zle, Viem že ma miluje, a nenechal by ma keby som Niečo zbabrala, on ma do toho netlačí, to len ja sa stou myšlienkou pohrávam..Čo vy na to?Ako sa správne uvolnit?Ako nie atmosféra, ale aby som sa nehambila, alebo čo....dfm že ma pochopíte a niečo poradíte...:-)
A ešte že nieje tažké robit orál že??Ono by to nemala byt žiadne veda nie?hmm?
Vopred Dakujem

kralovna_12

skus intimny gel, bude to určite ovela lepšie . Ale zase na každeho posobi niečo ine. Dajtze si čokoladu, je to dobre afrodiziakum a určite to pomože. Máš ešte len 17 rokov, takže by som to nejak nehrotila

Jovanka

tak mne to tiež voľakedy len tak ľahko nešlo, ale teraz mám taký trik zo superlove - stimulujúci lubrikant intense orgasmic a s nim to ide rýchlejšie

nektarinka4

si velmi zlatá to je fakt.. hehehe no takže uvolnenie príde až po dlhšom čase, nepojde to z jedného dna na druhý uvolnenie príde samo a čo sa týka prejavovania emocííí a vlastnej iniciatívy toho sa neboj chalani si radi vypočújuu tvoje vzdychy alebo slova ako vám to maju robiť. Toto všetko prichádza až s uvolnením. Velmi podstatná je atmosfeera,a aby ste mali na to vela času.

Kika:)

Bože si taká zlatá, dakujem moc:-)
No ono ide o to že ja som si ešte ani nestihla oblúbit sex poriadne, robila som to len raz so skúseným, a dost dlho, ale aj tak som niáku rozkoš nepocitovala, a kedže som bola celá stoho vyondená, dáko som sa nestihla prejavovat:-P Ja viem, sprostá výhovorka, le predsa len myslím si že, na to treba dáku prax, nikto učený z neba nespadol však?

cupcake_baby

co to pises ? :) nie si vadna len asi fakt hanbliva, a tvoj chalan je panic ? lebo ak nie tak by mal byt natolko normalny ze asi pochopi ze to je pre teba nieco nove atd.
a hlavne sa mu nehanbi povedat co sa ti paci, povec mu to takym zvodnym tonom, a este pises ze sa hanbis prejavovat sa pri tom - tak to je tiez dost chyba, chalanov aspon teda z mojich skusenosti nic nerozpali v posteli tak ako zena vzdychajuca od rozkose, vies to im zvysuje ego...a ked pri tom z hlboka dychas tak to citis intenzivnejsie :)

a oral, no pred par dnami som ho mala, ked to robi chalan babe tak je to jednoduchsie, ako da sa to zbabrat len tak ze ho neurobis..ak sa ti to nepodari s ustami tak ho dokonci rukou...

Kika:)

No, tak to ti závidím, ja si to takto otvorene proste neviem užívat, neviem prečo mám také zábrany, robím si to sama už dáky ten rok, nemám problém sama sa urobit, ale neviem, hambím sa povedat čo mi robí dobre, asi som vadná, alebo fakt nepripravená...

cupcake_baby

a pred cim mas zabrany ? :) ved sex je uzasna vec, ty sa snad branis rozkosi ?

vies kolko bab caka nato ked budu mat chalana a budu s nim moct spat, aj ja mam sedemnast, ja som neni panna od 15.

a ano uzivam si sex, davam si pozor a toto vsetko, obcas si dam nieco na pitie,

a to cervene by som ti neradila, bude ti z neho zle, racej ceresnu alebo tak :)

usiko

nie si pripravena, mas este malo rokov a podla mna to, ze sa nevies uvolnit, prameni ciastocne aj z toho ze sa bojis otehotnenia.......

ale skor si myslim, ze sex takto skoro, este k tomu ak hovoris , ze uz nie si panna, je predcasny a clovek si ho neuzije, pretoze nan nie je este zrely...skor sa prisposobuje trendu......ja som zacala sexovat az v 18, a uzivam si ho az teraz, ked mam 30.....

janekMY33

1 otazka treba dlhu ale opravdu aspon 1 hod dlhu masaz eroticku a potom si mislim ze by si mohla byt dostatocne uvolnena 2 otazka to si pis ze na prvy pohlad to nevizera tazko ale mozes toho vela pokazit