Ako sa mám uvoľnit pri sexe?

Príspevok v téme: Ako sa mám uvoľnit pri sexe?
Kika:)

Ako sa mám uvoľnit pri sexe?
Viem, som mladá, mám len 17, ale chodíme s priatelom adekvátne dlho a chcela by som aby sme začali spolu pohlavne žit...Ako nie som panna, ale jednoducho som si to zatial nikdy poriadne neužila, neviem sa uvolnit, prejavit emócie, atd...Neviem či ma chápete, dfm že áno, ja viem ono sú to možno len také pubertálne Výjavy, a zbytočné vymýšlanie, Jednoducho sa hambím prejavovat sa, neviem či niečo neurobím zle, Viem že ma miluje, a nenechal by ma keby som Niečo zbabrala, on ma do toho netlačí, to len ja sa stou myšlienkou pohrávam..Čo vy na to?Ako sa správne uvolnit?Ako nie atmosféra, ale aby som sa nehambila, alebo čo....dfm že ma pochopíte a niečo poradíte...:-)
A ešte že nieje tažké robit orál že??Ono by to nemala byt žiadne veda nie?hmm?
Vopred Dakujem

Kika:)

Dakujem, Teda ked sa dokážem uvolnit pri hraní atd , ptm pri sexe to už pojde automaticky?Ja viem, Mna vzrušuje všetko ostatné, aj ked k orálu smerom k nemu mám istí odpor, ale myslím že kým neskúsím, nemožem súdit, ale samotný sex ma nepritahuje...Zatial no..:-)Ale dakujem...:-)A myslíš niečo tvrdé, alebo ako ?Čítala som tu na fore, že dost radili víno, červené?
Nie niesom s pieštan, prečo?

Kika:)

Dakujem, Teda ked sa dokážem uvolnit pri hraní atd , ptm pri sexe to už pojde automaticky?Ja viem, Mna vzrušuje všetko ostatné, aj ked k orálu smerom k nemu mám istí odpor, ale myslím že kým neskúsím, nemožem súdit, ale samotný sex ma nepritahuje...Zatial no..:-)Ale dakujem...:-)A myslíš niečo tvrdé, alebo ako ?Čítala som tu na fore, že dost radili víno, červené?
Nie niesom s pieštan, prečo?

superka

To znamena, ze este nie si pripravena na sex. Ak si este takto mladucka, musis najskor zacat sa s priatelom sexualne spoznavat a uzivat si dotyky... a verim casom, ked ked uz budes s priatelom dlhsie, tak sa aj uvolnis. Neda sa radit ako, na kazdeho plati nieco ine, ale alkohol si vzdy pomoze :-)) Mozno ti to pride casom luto, ze vzdy zo sexu ma nieco len tvoj priatel a ty robis len jemu po voli. Takze len sa s priatelom spoznavaj a casom sa uvolnis. Uvidis ako si to potom uzijes a priatel bude mat z teba tiez radost ;-)
A oral nie je veda, ale urcite sa do toho neponahlaj..