bulimia-liecba

pipinocka

ninuska tak tych je dost...takze mala som take problemy so zaludkom ze som kazdu noc ci vecer lezala na posteli a plakala pretoze som mala take krce na zaludku, zlte citlive zuby... riedke vlasy,... a nohho dalsich... a podotykam viem ze to bude asi hnusne to tu napisat ale ked som sa ja liecila ale vazne ze liecila tak som na toto forrum nechodila neviem ci aj vy ale vzdy ked som tu prisla s pocitom uzdravit sa a aj ked som citala vsetko ako sa mam liecit a tak ze komu sa to podarilo vzdy som skoncila na zachode ... a potom som plakala ze som znova zlyhala

Summer_

a este chcem dodat, ze ti mozu zostat po vylieceni nasledky ako zostali mne, takze ćim skor sa do toho zakusnes a das na cestu zdravie, tym lepsie z toho vyjdes..

Summer_

Ahojhte, necitala som prispevky okrem toho posledneho od blondinecka_
a chcem na neho reagovat a tym aj podporit teba mucka 25. Z BULIMIE SA DA VYLIECIT UPLNE A NAVZDY!
Ja som trpela aj bulimiou aj anorexiou, vracala som 5x denne alebo nejedla cele tyzdne, len paradajku denne a cvicila do odpadnutia. A mala som hlboke depresie, pokusila som sa zabit, dali ma na liecenie.. Bolo som vtom tak ako vy ze sa z toho nikdy nevyliecim a ze ak aj tak to budem mat niekde vzadu v hlave. Dnes je to 2 roky od liecenia a mozem uprimne povedat, ze som totalne zdrava bez jedinej zlej myslienky a NEMAM TO NIKDE VZDU V HLAVE, VOBEC SA MI TO NEVRACIA A SOM VYLIECENA UPLNE. DA SA TO, LEN TREBA NA TO STRASNE VELKU VOLU, ODHODLANIE, PODPORU A STALE SI OPAKOVAT PRECO SA CHCES VYLIECIT A PRECO NECHCES UZ NIKDY VRACAT. VER MI, SOM DOKAZ TOHO ZE TO IDE UPLNE, AJ KED DODAVAM- JE TO SAKRA NAMAHA VYLIECIT SA. ALE VER SI A POJDE TO, JE TO LEN A LEN V TVOJICH RUKACH.
DRZIM PALCE :)

Z BULIMIE SA VYLIECIS UPLNE

blondinecka_

ahoj ako uz predomnou niekto napisal: z bulimie sa nikdy neviliecis uplne, vzdy to bude v tvojej hlave ja som ju mala 2 a pol roka a dva a pol roka som sa snou snazila skoncovat !!! nemozes si len tak povedat ze dost, jedno rano sa zobudis a uz to jednoducho neurobis pretoze budes vediet ze to nici teba a tvoj zivot, jeto poste cele o psychyke

drzim palce

smolko

cavte ja mam bulimiu uz 3 rok,,,,,,posledne dva mesiace som zacala aj s navstevami u psychologicky ale myslim ze je to zbytocne lebo neni odbornicka a vsetky tierady co mi dava to ja vsetko viem,,,,viem ze mam mam jedalnicek a takee na to som uz davno dosla,,,,niekedy mam pototm pocit ze je to zbytocne,,,proste ma na mna hodinu cize cely rozhovor je tak robeny a nekedy ked je aj debata alebo chcem nieco este povedat proste mauz ani neppusti k reci,,,,,,,,,,, lieky co mi dali na psychiatrii skorej neberem jak berem,,, v podstate je to zbytocne,,,, cely problem bulimii je asi cela moja rodina teda nie asi ale urcite,,,,,,ale to je asi v celej generacii ta nanavist co je v nasej rodine a pretvarka je naozaj velka,,,,,,,a moji rodicia maju tiez strasne nazory a ja som vzdy ta najhorsia,,,,,,,povedala som to priatelovi kamoske kazdy povie ze mam len vydrzat nez dorobim skolu a bude lepsie ale aj tak budem uz poznamenana navzdy,,,,,,aaa ozaj chcem sa opytat rozmyslali ste niekedy niektora nad samovrazdou alebo tak? ze vas ten zivot takto uz nebavi furt dokola toiste? ja mam teraz troska lepsie obdobie teda v porovnani s minulym rokom proste to boli asi najhorsie prazky v mojom zivote bola som asi tolko krat vonku ze sa to da spocitat na jednej ruke,,,,skusala som vselico mozne ako zaplnat cas aby nebolo mozne mysliet na jedloo popri skole 2 roboty ale aj tak som vzdy bola schopna to ist spravit aj o 4 nad ranom a ist sa ucit do skoli ja viem je to cele na hlavuu takto sa nicit ,,,,,,,,

pipina23

VYHLASUJEM BOJ PROTI BULÍMII!!!!
AK CHCETE PRIDAJTE SA.
DÁME SA NA SPOLOČNÚ CESTU, SPOLU TO DOKÁŽEME. JE TO JEDNODUCHÉ: PRIDÁVAJTE TU PRÍSPEVKY AKO STE PREŽILI DNI BEZ VRACANIA, ČÍTAJTE SI O SEBE NAVZÁJOM, PÍŠTE AJ O TOM, AKO PREKONÁVATE POKUŠENIA A MY SA INŠPIRUJEME.
Som bohužiaľ tiež Jedna z vás a hľadám cestu do minulého života. Zatiaľ som nenašla spôsob ale myslím si že toto fungovať bude. Uložte si túto stránku na plochu a vždy keď budete za počítačom napíšte tam o svojich úspechoch. Po roku sa môžme stretnúť osobne a zablahoželať si zvládnutiu prvej etapy. Teším sa na Vás všetky a nezabudnite: Klamaním klamete len samé seba. :-D
ŽIJEME LEN RAZ, TAK PREŽIME KAŽDÝ DEŇ NAPLNO BEZ VÝČITIEK

pipinocka

ja som to tiez nikou nepovedala a chcela som sa z toho dostat sama lenze neslo to.. sama som to nedokazala... ja som si pisala dennik ktory som dala mame nech ho precita aby mi pomohla islo to pomaly ale pomohlo to som z toho von... ak mas dobry vztash s maminou mozes jej to povedat ved je to tvoja mama...ona to pochopi hoc ju to bude mrziet ze kde urobila chybu a tak ale vysvetli jej ze to nieje ona na vine ... ale musis si byt na 100 % ista ze sa chces z toho dostat... pretoze viem ako to je jeden den sa chces vyliecit a na druhy uz ani na to nepomyslis

lem

Po pol roku este bulimia neprerastla na ozajstnu diagnozu, takze mozes kludne prestat a vyliecit sa nadobro. Ine to je po 4-8 rokoch, tam by som uz hovoruila o abstinencii..

mucka25

takze mam 17 nikto zatial o tom nevie a asi o tom ani nikomu nepoviem,bojim sa reakcie ...zacalo to v obdobi ked sa na mna vykaslali kamosky..bola som stale len doma a sama tak som sa zacala prejedat a nasledne aj vracat.sem tam sa mi podarilo nevracat aj dva tyzdne ale aj tak to nikdy nevydrzim