bulimia-liecba

pipinocka

mucka nemysli na to a ked aj nahodu to pokazis nnesmut nehovor ze si zlyhala chod dalej ako keby sa nic nestalo

mucka25

aj ja milujem jedlo ale stravujem sa zdravo.zeleninka ovocie syry cestovinky celozrnne pecivo atd a to je asi ten problem vecer to na mna vzdy pride...vidim ze v chladnicke je cokoladovy krem tak ho zjem a uz to ide...ale normalne by som to nezjedla lebo by som mala vycitky z toho ze priberiem

pipinocka

je tazke pomahat niekomu cez net... ja som z oravy ak nahodou aj vy mohli by smesa stretnut niekam sa prejst ... ja som dva roky cista mam priatela a konecne mozem povedat ze jedlo uz nema nadomnou taku moc aku malo uz ho berem ako beznu sucast zivota .. nie ako to bolo prvej ze jedlo bolo na prvom mieste ... pomaly to ide sice je to tazke ako sa do toho dostat ale da sa to

pipinocka

ano ivka mas pravdu mozno nepriberes ani gram ale zato si poskodis viac ovela viac svoje zdravie... 2 dni?? to je pekne len tak dalej nauc sa jest male porcie kazde 3 az 4 hosiny aj ked nemas chut tak sa najedz ale menej... pretoze stale odolavas a potom to na tea pride a najes sa tak moc... male porcie... chod niekam von alebo nieco rob aby si na to nemyslela ... ninuska a s tym jedlom to plati aj pre teba malo ale casto... naucis sa jedlo vychutnavat

ninuska3

mucka25/tak to drzim palce. u mna tato choroba zacala na zakladnej kde sme ako spoluziacky zacali drzat dietu. z jednej sa stala akorekticka ktora sa liecila v ustave ale dnes je ok. no a ja sa jedla neviem vzdat a pacilo sa mi najest sa a vyvracat. ja niekedy nemam problem zjest hrnec gulasu a mam velmi rada jedlo a s tymto si pomoct neviem.

mucka25

dik baby za prispevky.verim tomu ze to zvladneme..a vsetky!!!!len treba chciet a verit si..budeme bojovat.....
takze uz som nevracala dva dni som na seba hrda aj ked stale na to myslim na ten pocit ze si mozem dovolit zjest na co mam len chut a potom to vsetko vyvratim a nepriberiem ani gram...dokazem sa napratat strasnym mnozstvom jedla minule som zjedla 3 cokoladove keksy 2 jogurty asi 3 rozky so syrom chipsy chrumky makovnik proste bolo toho neskutocne vela ale potom ked som sa vyvracala bolo mi na nic.bola som zasa prazdna dala som si uhorku a isla som spat so slzami v ociach ze som zasa zlyhala...ale uvedomujem si to,ze si nicim zdravie a preto s tym chcem navzdy skoncit.ale sama..nechystam sa o tom nikomu povedat vsetko by sa to len zhorsilo.myslim ze by to nikto nepochopil.to ako sa citim ako mi je.dufam ze s vami ,aspon takouto formou, sa mi to co najskor podari.a aj vam vsetkym....:-))

pipinocka

mam 18 ... a vala jest no tak to su take navaly... napr ja som zjedla 2 plne taniere polievky 3 rozky plnene sio sunkou... a niekedy aj sladke ked bolo.... teraz to nezjem za cely den... naucila som sa jest pravidelne... ale citala som ze su aj ludia ktory zjedia napr plny pekac buchiet-....

ninuska3

pipinocka, mozem sa opytat kolko mas rokov? preco vzdy skoncis na wc? Ja vycitky nemam neviem preco... Inak co sa povazuje za :vela jest: skus mi to popisat. Mne vela ludi hovori ze vela jem ale nikto okrem rodicov netusi vakom kruhu som