Vlasová kozmetika Kallos

Sabina909

Ahojte poradili mi nech si kupim Kallos placentovu masku lebo mam velmy suche vlasi od casteho farbenia tak mi prosim napiste skusenosti stouto maskou:)

Sima Vanacka

Som veľmi spokojná s výrobkami Kallos používam masky ,šampóny ,oleje,peroxid mám od tejto značky rôzne keratinové produkty a čo sa týka vône a hustoty je to tá najlepšia značka ktorej dvoverujem majú široký sortiment za prijateľné ceny

Som kaderníčka a určite odporúčam túto značku pre moje zákazníčky

Mám zakaznicky ktoré si žiadajú túto značku zároveň s vysokou kvalitou

Nevydela som nikde inde v nejakej predajni žeby predávali 1000 ml za sumu do 3€ za masky na vlásky , táto značka sa preukázala produktmi ktoré krásne voňajú ,niesi ako voda , sú to produkty ktoré pomáhajú regenerovať a pomáhať rastu vlasom a navyše sú vo veľkých baleniach

Takže ja na záver by som chcela napísať že som spokojná s touto značkou a verím jej a myslím si že si inú kupovať už asi ani nebudem je to značka ktorá je zameraná na rôzne poškodenia vlaskou to je jedno či sú vlásky suché alebo lámavé alebo či nemajú lesk

Táto značka vyživuje a hydratuje vlásky ale aj pokožku

Odporúčam ženám s pokodenimi alebo farbenie suchými vlaskami

Sima Vanacka

Som veľmi spokojná s výrobkami Kallos používam masky ,šampóny ,oleje,peroxid mám od tejto značky rôzne keratinové produkty a čo sa týka vône a hustoty je to tá najlepšia značka ktorej dvoverujem majú široký sortiment za prijateľné ceny

Som kaderníčka a určite odporúčam túto značku pre moje zákazníčky

Mám zakaznicky ktoré si žiadajú túto značku zároveň s vysokou kvalitou

Nevydela som nikde inde v nejakej predajni žeby predávali 1000 ml za sumu do 3€ za masky na vlásky , táto značka sa preukázala produktmi ktoré krásne voňajú ,niesi ako voda , sú to produkty ktoré pomáhajú regenerovať a pomáhať rastu vlasom a navyše sú vo veľkých baleniach

Takže ja na záver by som chcela napísať že som spokojná s touto značkou a verím jej a myslím si že si inú kupovať už asi ani nebudem je to značka ktorá je zameraná na rôzne poškodenia vlaskou to je jedno či sú vlásky suché alebo lámavé alebo či nemajú lesk

Táto značka vyživuje a hydratuje vlásky ale aj pokožku

Odporúčam ženám s pokodenimi alebo farbenie suchými vlaskami

Maja055

Lucka93.Lucka masku kalos kúpiš aj v tete drogéria ja som dnes kúpila 1000ml za 2.30 a máš ušetrené postovne.

ceresna 51

Na poškodené a farbené vlasy používam kallos -odkaz odstránený- maska je super mám rada ich výrobky aspoň čo sa týka vlasov

sranda33

Tak teraz pozerám, že sa to na Notino naozaj viac oplatí. Som zistila dosť skoro teda. Ďakujem za radu :) ja som myslela, že to je len parfuméria

DenySandra

áno, mám doma šampón a masku cherry, krásne vonia a neničí vlasy :) ale zas nemôžem povedať, že by urobila zázraky s vlasmi, osobne som spokojná :)

Lucka93

Ahojte, neviete či značku Kallos zoženiem aj v nejakom kamennom obchode v Žiline?? Na internete majú výroby síce super cenu ale dať ďalšie peniažky za dopravu keď ani neviem či mi výrobku budú vyhovovať nechcem vyhodiť.