byt ci nebyt s nim

Príspevok v téme: byt ci nebyt s nim
breza 77

Mam 47 rokov,zoznamila som sa cez inzerat s muzom,ktory mi ihned po prvom stretnuti zaiponoval.Splnal vsetky moje poziadavky.Zacali sme sa intenzivnejsie stretavat.Po dvoch mesiacoch doslo i blizkemu kontaktu.Po tom zacal,ze nedoslo este z jeho strany spravna iskra a bolo po intimnom kontakte.Povedala som si ,ze mi stoji za to a respektovala som to.Stretavali sme sa dalej,je tomu uz sest mesiacov.Je schopny ma drzat za ruku,objima ma a dostanem pusu-priatelsku.
V poslednej dobe je unaveny,zavola az vecer,ked uz sa vonku neda ist,byvame sto metrov od seba.Za poslednych 14 dni sme sa videli jeden krat.Stale len hovori,ze mu chyba dcera,je to tema cislo jedna.Planovat s nim nieco na par dni nie je mozne,lebo on nevie co bude za hodinu.Citim vsak k nemu nieco,co v oslednej dobe som nepocitila,pritahuje ma.Na druhej strane sa trapim,lebo nedostavam od neho to co by som chcela.Dnes som si povedala,ze sa musim rozhodnut,len neviem ako.Poradte.

breza 77

Lenka 41,je to chore,spamataj sa.Ja som take nieco sice nezazila,ale zasadne som si hladala chlapa starsieho a po skusenosti uz dnes viem ,ze musi byt aspon o 10 rokov starsi,mala som takto dva vztahy a trvali po 5 rokov,keby do toho nevstupil trocha alkohol,tak by to urcite neskoncilo,mam tiez doma 28,22 rocne deti syn ma nadhernu postavu,ale neviem si predstavit ,ze by som mala s jeho kamaratom nieco,chore,chvilkove,zene to na chvilu polichoti,ale aj velmi rychlo na to doplatis,kes to praskne,tazko to potom davat do poriadku.

AdamKrt

Skor nez laska, sa asi buria hormony a zapaluju lytka.

Je jasne, ze 24 rocny s takouto damou si to chcel proste vyskusat. Asi mal nedostatok sexu, trochu zalichotil a milej dame sa to zapacilo, ze na nu leti mladsi. Od zaciatku muselo byt jasne, ako to asi moze dopadnut...

Faith89

Lenka41:
A to ti stal ten"zajo"aby si koli nemu riskovala manzelstvo,svoje deti??...preco si to zanechala zajst tak daleko???pokial viem do nikoho sa nezalubime zo dna na den..laska potrebuje cas...naozaj toto nepochopim...

AdamKrt

Lenka41:

v Tvojom veku by si uz mohla mat aspon kusok rozumu a nepodvazat a neublizovat manzelovi a detom... Skus si vstupit do svedomia... ;-)

Lenka41

Ahojte,prepacte,ze to sem motam,ale uz neviem ako dalej. Mam 41 rokov,dve deti
muza....a neviem ako sa mi stalo,ze som sa zalubila do muza-chalana o par rokov mladsieho. On ma 24,je velmi rozumny
ma jasne ciele a tvrdo si ide za nimi. Tri mesiace sme si boli blizky,travili spolu skoro vsetok volny cas,dal mi to co mi manzel nikdy nedal a vdaka nemu sa pozeram na zivot trochu inak. Ma vsetko to co som ja z manzelom nadobudla za 21 rokov manzelstva,teda okrem deti. Vsetko nadobudol vdaka sebe,svojej sikovnosti nikto mu nic nedal....a asi aj preto mu dokaze spravit radost aj uplna malickost.
Potesi ho ak mu spravim napr. kolac ktory ma tak velmi rad..... Nikdy som si nevedela predstavit ako mozu zeny mat mladsich partnerov,aj som to odsudzovala
ale teraz ho nechcem stratit aj ked viem
ze to nema buducnost a on to vie tiez. V piatok sme sa o nas rozpravali a on mi povedal,ze to nema zmysel a ze ma vela povinnosti a nemoze sa im venovat naplno pokial budeme spolu. Je pravda,ze som sa niekedy k nemu spravala ako ku svojmu synovi,ale len preto,lebo nechcem aby sa niekde zaplietol a nedopadol zle. Zalezi mi na nom a neviem ako ho nestratit. Rano som mu napisala od nervou,ze ho nenavidim.....ale pritom opak je pravdou. Som uplne zufala,ze ma taky zajo uplne psychicky znicil.

breza 77

Adamkrt,tak som si vzala svoje slova k srdcu a zavolala som mu a opytala sa co ocakava od nasich stretnuti. Odpoved bola,ze ja som 13 rokov rozvedena a on len rok.Sam nevie co ocakava,a ze nie je pripraveny na nieco viac.Je jasne ,ze toto som nechcela pocut.Je mi to ukradnute,trochu to poboli a bude dobre.Preco sa trapit a dufat v nieco co vobec nema buducnost,co ked niekde je niekto kto by mal inuy zaujem a tak sa zbytocne viazem k niekomu co nevydim perspektivu.Idem na jedno velke stretnutie,kde bude viac ludi,lepsie povedane viac chlapov ako zien a tym,ze nebudem musiet na dotycneho a budem volna,viac sa budem pozerat ako ,keby som zotrvala v tomto neperpektivnom akoze vzahu,lebo to ani vztah nie je ,lebo som si len namyslala.

AdamKrt

Nepatrim do skupiny teenagerov a kamarat tiez nie. Sme v rovnakom veku a on uz ma davno vlastnu rodinu.

Len hovorim, ze niekto je od priprody dost ostychavy. A to bez ohladu na vek.
Tazko sa to chape energickym ludom, ze niekto moze mat taky postoj, ale taki ludia existuju...

breza 77

Adamkrt,je si potrebne uvedomit nas vek,v nasom vekusa beru niektore veci uplne inak,ako moze chlap v padesiatke chodit za rucicku pol roka .To je chore ,alebo je to tak ako dotycnemu vyhovuje,S tykam sa s priatelmi chlapmi,kde som hovorila o tejto teme,vsetci krutili hlavu,lebo ma poznaju a povedali,ze co by dali ,keby som mohla byt ich viac ako priatelka,iba ze su vsetci zenaty a moje tvrde pravidla ,poznaju a respektuju.Nie som ziadna baba ,ktora vleze len tak do postele,prave naopak.Aj dnes nema pri sebe dceru ani nezavoala ,aby sme isli niekam von.Zavola vecer,a povie ze nechcel rusit a myslel na mna cely den.Idem sama vonku k rieke,budem pisat clanky a budem na cerstvom vzduchu,