Mam pocit ze som strasne tucne

Uško

Asi musíš ozaj začať cvičiť,ale ak sa nevieš sama nakopnúť skús to nejako ako ja.Najsamprv som si zaplatila osobnú trénerku ktorá so mnou začala cvičiť .To bolo super nič mi neodpustila a fak to bolo aj z jedálničkom .Určite máš vo svojom okolí niekoho takého..pá

-odkaz odstránený-

Okoloiduci

Je potrebne trosku nadlahcit atmosferu nejakou usmevnou myslienkou:) Lebo doteraz tu bola dost dusna a istym adminom dokonca pochmurna. Ale aj ked som sa vyjadril akoby zartovne, myslel som uprimne, ze naozaj az take nestastny byt nemas pre co, ked nie si tazsia na hrudniku svojom. Pac sa sama sebe!:) Tvoje sebavedomie nezatazuj tym, co si ASI ini myslia o tvojom zovnajsku. Nech si myslia! Bud hrda na seba, ctiac si cim si, dievcatom:)

Tara077

Okoloiduci no tak teraz si ma vazne ze pobavil.. :)) Ze lahsi hrudny kos.. No nenahnevala by som sa keby je aj tazsi :) Este ze tam nemusim zhadzovat :)) JA viem ze nemusim byt ako modelka ale myslim ze pri tej vahe by som sa zrejme citila ovela viac sebavedomejsie...

Okoloiduci

Ci je tvoja meta 55kilogramov dosiahnutelna si nedovolim tvrdit lebo ak by si sla po nej skrz na skrz, mohla by si si pohnevat svoj metabolizmus. Za kazdu cenu netlac na 55tku. Figuru modelky vychudnutej mat nemusis,lebo prave prirodzene vyzerajuce dievcata su krajsie:) A ty nepochybne este stale prirodzena si. Hm a male prsia povazujem skor za vyhodu,ak ma take dievca. Aspon nema tazsi hrudny kos:)

Tara077

No hej myslim ze ked sa mi uz raz podarilo zhodit zo 69 na 60 ze aj po tu 55 to dotiahnem.. Ako mam dlhe nohy , cize ono je to take.. No nehovorim ze som najtucnejsia na svete. Ale skoda ze to co mam na bruchu nemam radsej na prsiach :)

Okoloiduci

Podstatne je,ze sa snazis o zmenu:) Vedz,ze ked je tvojim zelanim sa pacit same sebe, dosiahnes to, ak si das zalezat. Bud trpezliva a striedmym stravovanim i sportovanim sa vylepsi v tvojich ociach tvoja postava. I ked osobne si myslim, ze pomer vahy k vyske je prijatelny u teba, tucna byt vobec nemozes!:)