Mam pocit ze som strasne tucne

TARA077

IRENA ale ty mas urcite aspon vacsie prsia.. :)a nie ledva jednotky. cize vyzeras cela tak sumernejsie.. aj ked si pevnejsia.. inak kolko mas rokov?

irena7

ja mam vysku 170cm a vahu 70kg.som so sebou spokojna.vyzeram dobre a šťavnato.nechcela by som mat 60kil. to by som vyzerala ako metla.:-)

TARA077

nOO takze snazim sa... kontrolujem sa v jedeni a zistujem ze brusaky ma celkom bavia..:) este sa znova vratit k behaniu a bude to snad ok :) Tak drzte palce :)

zuzic

ludia myslite ze je mozne ze som schudla 2 kg len sportom? vobec som sa nesnazila schudnut mam 163cm a 62kg, viem ze to zneje hrozne ale podla mna nevyzeram moc tucne ja som so sebou spokojna. aj ked som vobec nemenila stravu myslite ze som mohla schudnut?

Okoloiduci

Ked nie tebe viac podobnych dievcat,tak urcite nie viac mojich klonov:) Naozaj lepsim riesenim by bolo to prve, cize viacej bab ako ty:)Lebo i ja myslim vazne, ze staci na planete jeden jedinec ako som ja:) Uf,nahoda je nahoda a je mozne,ze sa tu este stretneme na tomto fore:)

Tara077

No nevieem ci by malo byt viac takych ako ja... myslim ze nie a to myslim vazne :) Ale co by mozno este niekedy tu na seba natrafime nikdy nevies :)

Okoloiduci

Pozname sa nieco okolo hodiny a uz davas najavo tvoj obdiv voci mne:) Ale hodina nestaci na poznanie cloveka!:) Ma dokonca uz aj klonovat chces, páni:)Radsej milion dievcat podobnych tebe by mohlo naviac zit,nez moja nicota. Rado sa stalo moct si popisat s tebou:) A ci este niekedy?, asi uz nie lebo sa tu tazko nenajdeme. Pekny vecer:)

Tara077

No nahodouuu .... JA by som beola proti :) Lebo mas spravne nazory..:) TAk budem sa aj ja snazit so sebou nieco robit.. Snad este niekedy popiseme.. :) DAkujem Ti .. papa

Okoloiduci

Ak mas rada tuto planetu Zem,nechci aby po nej viac dvojnikov mne podobnych chodilo:)To by dopadlo:) Dakujem ti za popisanie a snad s uvazenim popracujes na svojom brusku. Dbaj aj o svoje zdravie,vyzor maj az na dalsej hodnotovej priecke. Ved iste si aj momentalne pritazliva:)

Tara077

No ano lenze ako studentka si nemozem dovoli cvakat osobneho trenera.. KEby sama zarabam tak nie je problem ale inac asi nie.. :(