Mam pocit ze som strasne tucne

zuzic

ShaulaThalit moc vtipne. je basketbalistka takze je dost vysoka ale presne vysku neviem no mozem sa spytat ked s nou budem...

tara077

no ja si rozhodne nemyslim ze baba kt ma 85 kg je ako prutik !!! Ved tolko ani poniektory chlap nevazi a nie ze baba by mohla ist na miss.. ano mohla ale jedine tak na miss moletka .

tinkiwinky

no ja by som viac kil brala, nevravim ze som chuda,vobec nie, ale nesumerna dost... ziadne prsia, zato boky fajnee :D nevadilo by mi keby som pribrala do brucha a v hornej casti tela, len aby som bola trochu symetrickejsia... a nahodou sa mi baculky pacia... niekedy sa na dobre a veselo oblecenu baculu pozera lepsie ako na fadnu a nudnu stihlu babu...

zuzic

podla mna vyratuvanie s centimetrami a take hluposti nie su moc doverihodne. poźnam babu ktora je stihla ako prutik a vazi okolo 85kg. a naozaj ma uzasnu postavu ako na miss.

Lila4567

Vahá by mala byť o 110 jednotiek menej ako tvoja výška , takže pri 170 cm by si mala mat 60 kg. to je tvoja ideálna váha.Takźe si myslím jak niekto tu písal, že pri výške 171 cm by mala mat 80 kg, to je asi veľa. kedysi to bolo akurát za čias našich babiek, teraz muži chcú štíhlejšie.a keď tu jedna píše , že chce schudnúť na 53 kg pri výš. 171, fuu tak to uz bude zvláštne vyzerať, ale prečo nie , keď miss majú toľko kíl.tak veľa štastia

tara077

mam rada samu seba ale mala by som sa radsej keby som chudsia proste no :) A este by ma zaujimalo preco sa zmenil moj nazov temy????