chcem sa ho ZBAVIŤ

Príspevok v téme: chcem sa ho ZBAVIŤ
Mary255

Chodím s ním už skoro 4 roky.. zozačiatku to bolo ako z rozprávky boli sme šťastný aj keď sme museli prekonávať veľa prekážok, ale to nás ešte dalo viac dokopy... časom začal byť veeeľmi žiarlivý, zakázal mi dokonca aj dlhoročné kamarátky( že mali na mňa zlý vplyv)veľa sme sa aj hádali aj sme sa chceli často rozísť hlavne on ale ja zaľúbená až po uši som o tom nechcela ani počuť a robila som všetko preto aby sme sa nerozišli.. poslušne som mu hlásila každý môj pohyb, s kým som a hlavne kde.. veľmi zaľúbená som mu plnila všetko čo som mu videla na očiach vtedy ešte ako "decko" som bola naivná a až teraz dostávam rozum.. už viac nechcem takto trpieť a nechávať sa obmedzovať.. už asi rok ho neľúbim.. aj keď si dobre rozumieme ako kamaráti, máme spoločné záujmy a tak.. v poslednom čase som k nemu odmietavá.. pusu si musí doslova vynútiť.. už viackrát som už mala príležitosť sa s ním rozísť.. ale vždy prišiel a odpustila som mu.. asi si už zvykol na tie naše časté "rozchody" a teraz keď to myslím smrteľne vážne to berie na ľahkú váhu.. on je odo mňa o dosť starší a nechce to pochopiť, že sa s ním chcem rozísť.. už som sa s ním veľa krát o tom rozprávala.. po dobrom aj po zlom ale to bolo ešte horšie.. viem, že je chyba aj vo mne, lebo nemám pevnú vôľu..neviem ako to mám ďalej riešiť ako sa s ním normálne rozísť aby to pochopil.. je to strašné komplikované..

domcatko

Ahojte...ja len toľko že,keby niekto z Vás potreboval pomoc teda sa vyrozpravať a tak som si prave urobila novy e-mail na ktorí mi možete pisať ..ja sa pokusim vas všetkym pomoct uvidite neo
ľutujete SLUBUJEM!!!tak píšte svoje pribehy..a sklamania...budem čakat..

domcatko

Ahojte...ja len toľko že,keby niekto z Vás potreboval pomoc teda sa vyrozpravať a tak som si prave urobila novy e-mail na ktorí mi možete pisať ..ja sa pokusim vas všetkym pomoct uvidite neo
ľutujete SLUBUJEM!!!tak píšte svoje pribehy..a sklamania...budem čakat..

babenka1

No a? tak mu povedz, že ak ťa bude ohovárať, udáš ho na polícii. Podľa zákona môže dostať 2 roky basy!

Mary255

hm .. nastali komplikacie, zacal ma vydierat.. ze ked sa s nim rozidem tak si na mna povymysla a zverejni niektore veci ktore mali ostat len medzi nami dvoma a pokazi mi povest alebo nieco v tom zmysle.. :( toto je tiez jedna prilezitost sa s nim rozist.. mna nik nebude vydierat! hadam sa mi to podari.. ale bojim sa ze mi znici zivot..

envita

Mary ... a dokedy chceš čakať,že sa ešte niečo zmení.Myslím,že on je už dosť starý na to, aby sa zmenil.Môže,ale nemusí,to byť ešte horšie.Nerozmýšľaj dlho!!

envita

Mary...čo ťa vlastne pri tom priateľovi drží???Len to,že ti vymýšľa program, aby bol s tebou? Asi ti to vyhovuje,že niekto sa takto \\\\\\\"stará\\\\\\\" o teba.Ale pre život toto nie je vždy to \\\\\\\"pravé orechové\\\\\\\".Skús si predstaviť,že zostanete spolu a nastanú všedné dni, denne stráviš s ním 24 hodín,budete sa musieť navzájom rešpektovať, mali by ste si dôverovať, aby ste dokázali vedľa seba žiť.A už si porozmýšľala aj nad tým,či s ním chceš žiť ďalej,keď ho neľúbiš už teraz????Podľa mňa si stále ešte "dieťa" a to poriadne naivné a ešte stále bez rozumu. Skús sa konečne pozrieť na váš vzťah otvorenými očami. Hovorím to preto, lebo niečo podobné som zažila aj ja.Ten "môj" bývalý mi tiež začal dávať nezmyselné podmienky, ale to sa tak nedá..vzťah je o tolerancii,dôvere a predovšetkým láske.