Čudný výrastok na konečníku

Príspevok v téme: Čudný výrastok na konečníku
12345

Chcel by som sa opytat ci to moze by zlata zila,ked sa mi asi pred rokom urobil taky vyrastok pri konecniku,ktory ma rozmery asi 0,5*0,5 mm,a vyzera asi ako fazula,alebo co,no proste vychadza to z tela ako bradavica,alebo tak nejako.vobec to neboli ani na dotyk ani to nekrvaca...a hanbim a zaroven aj bojim sa s tym ist k lekarovi,a ani neviem ku ktoremu by som mal zajst...ci k normalnemu,alebo urologovi,...pri stolici problemy nemam.

marfuša

Zlatá žila sa neposiela histologiu.A keby to bolo niečo horšie, na čo mysliš Ty a o čom ja silne pochybujem, tak je lepšie rýchlo sa toho zbavit, nie? Ale nemyslím si že je Tvoj prípad.Tak hlavu hore a hor sa k lekárovi.A potom napíš ako to dopadlo.A nakoniec, vobec sa to nemusí riešit operacne.

syma

mne sa to stalo po druhom porode, odporucili mi sedave kupele v odvare z dubovej kory a mast faktu, po mesiaci sa to stratilo uplne a uz sa to neobjavilo

kika

no ja is myslim ze chirurg vidi takych ritiek ako mas ty denne niekolko takze ked vyjdes z ordinacie uz si ta ani nebude pamatovat a tiez si myslim ze cim skor pojdes tym lepsie....nepijemne ti to isto je ja teiz nerada vystrkujem riťku pred hocikym:-)

anonym

To som Ti chcela ešte napísat.Možno ide naozaj iba o zlatú žilu a Ty sa zbytočne stresuješ.A tak ako napísala Vikina, je to velmi nepríjemná bolest.

vikina

Podla mojich skusenosti, by mohlo ist o zlatu zilu. Ale aj tak s tym treba ist k lekarovi. Zatal to mozno neboli, ale moze zacat a to je velmi neprijemne. Lekar ti na to predpise lieky a pripadne nejake sedacie kupele alebo masticku.

anonym

Hanbit sa netreba a pre pokoj duše je najlepšie hned zájst k lekárovi. Na to by bol najlepší chirurg.Alebo obvodný lekár, ten vie ako dalej.Netreba sa bát.Viem o čom hovorím.